Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ssv2


Nicoolas_Doe

Otázka

Zdravim, mohl by mi někdo vysvětlit, k čemu je dobré mít u stáhnutých her SSV2 patch? Nedávno jsem zjistil, že by se při používaní abgx360 měli ještě ručně stahovat z databáze soubory, které převádějí SSV1 na SSV2. Moc tomu nerozumím, takže možná se v něčem pletu.

Dále by mě zajímalo, jestli je bezpečné hrát nové hry, které sice projsou běžnou kontrolou přes abgx360, ale mají pouze stealth patch SSV1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

toto aj mna zaujima, ako zistit ci hra obsahuje (spravny) SSv2 ?

vsimol som si ze vznikla aj aplikacia menom Mousepatcher 2.0

ale ako napr. skontrolovat burned dvd? spravit iso? a potom? :D

tak som sa pytal na abgx a ssv2 na irc, a zistenie je toto...

abgx ukazuje na zeleno aj ssv1 ripy, ktore su zle pretoze boli rippnute cez kreon, a jedine bezpecne ripy su s ssv2 (cez xbox360 mechaniku 0800 fw) .. v pripade ak ma hra ssv1, je nutne ju patchnut manualne (a stiahnut si z abgx ssv2 k tej ktorej hre) ... takze vacsina ludi co pouzivala abgx a nevedela o ssv2, moze dostat ban - hra offline nepomoze, x360 loguje do NAND pamate a odosiela to do MS po pripojeni na XBL

SSv2 (spravne): http://paste2.org/p/828415

SSv1 (nespravne - moje dvd): http://paste2.org/p/996068

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ne všichni ripují hry novým způsobem, někdo ještě stále používá starý a tedy SSv1. Proč přesně to tak je, se budeš muset zeptat těch konkrétních lidí.

Nicméně, doposud MS ke zjišťování pirajd nepoužíval (do minulé ban vlny). Jak je to teď se prozatím neví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu