Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wifi klíčenka Prestigio - jak nainstalovat ovladače


jedy

Otázka

Zdravím,

koupil jsem si USB wifi od značky Prestigio (http://www.alza.cz/prestigio-ion-pc-wifi-dongle-bily-d148563.htm - akorát černý). Stáhnul jsem si ovladače ( ne od alzy, tam je maj nějaký špatně zabalený ) a chtěl instalovat, ovšem ovladače tvoří jen 5 souborů s příponami .dat, .dll, .cat, .sys, .inf a absolutně netuším jak to tedy mám nainstalovat.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nekdy ty soubory rozbal, pak otevri "Sprava pocitace" (pravy klik na tento pocitac a -> spravovat) -> Spravce zarizeni.. Najdi si tam tu wifi, bude tam nekde s vykricnickem - klikni na ni pravym a dej Aktualizovat ovladac -> Ne, nyni ne -> Instalovat ze seznamu, ci z daneho umisteni .-> Vyhledat nejlepsi ovladac ... a zaskrtni Pri hledani zahrnout toto umisteni a vyber tam tu slozku, kde mas ty soubory -> Dalsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu