Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nová grafická karta


pítr

Otázka

dobry den :d chci si koupit novou grafarnu ale nevím jaká by mi tam šla ( mám tam ted nvidia 7600 gs, vram 256MB) Intel core 2 CPU 6300 1.86GHz 1,98 GB ram nevim co jeste je k tomu potreba napsat distak mi napiste co sem mam dat a kde to najdu (nejradši bych nakou grafiku alespon 1Gb vram kdyz pude víc budu jen rad):roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
dobry den :d chci si koupit novou grafarnu ale nevím jaká by mi tam šla ( mám tam ted nvidia 7600 gs, vram 256MB) Intel core 2 CPU 6300 1.86GHz 1,98 GB ram nevim co jeste je k tomu potreba napsat distak mi napiste co sem mam dat a kde to najdu (nejradši bych nakou grafiku alespon 1Gb vram kdyz pude víc budu jen rad):roll:

k cemu 1GB RAM?je to marketingovej tach....512Mb na tyhle sestave v pohode staci :) 1GB V RAM je dobrej az pro hodne vykony karty...jinak ne....a CPU ani RAMky vedet nepotrebujeme...spis rekni za kolik KC a jakou mas desku...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
desku jak zjistim a sorry 512 to neni ale 256 :( sem se splet a newim tak do 1500 Kc

dyt vim ze 256Mb pises to tam..ale ja jsem psal ze 512MB staci :)...neni to o MB ale o frekvencich jadra a pametich...a o propustnosti a bitove sirce :)....pridej si tak cca 200-300 stovky a kup novou ATI HD 4670...je sice starsi..ale ma porad dobrej pomer cena vykon...i kdyz uz to neni ono :/a nebo zkus HD 5550 :) za tu cenu taky dobra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.alza.cz/sapphire-hd-5450-d154349.htm takze tohle by stacilo ale nevím jestli to tam dam :( (asi se nevejde pokut je jen o trosku větší tak asi ne a de to tam dat i jako pridavna nebo co to ze bych tam nechal tu starou a dal tam tuhle ) neviznam se v tom tak sorry za ty kraviny co píšu :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.alza.cz/sapphire-hd-5450-d154349.htm takze tohle by stacilo ale nevím jestli to tam dam :( (asi se nevejde pokut je jen o trosku větší tak asi ne a de to tam dat i jako pridavna nebo co to ze bych tam nechal tu starou a dal tam tuhle ) neviznam se v tom tak sorry za ty kraviny co píšu :D

no stacilo...to skoro ta 7600Gs bude jen o malo min vykona...tahle je jen DDR2 a ma jen 64bitu...coz je fakt malo...to na hry moc nebude...na novejsi a novy vubec...ne musis vyndat starou a dat tam tuhle...a co mas za desku?zjisti to v nejakym programu na info(everest treba)nebo neco podobneho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a co teda :D(dal sem v everestu zakladní deska a toto tam bylo a pak jeste (CPU-CPUID-pamet-spd-cipova sada-bios) nic víc tam není

Přehled informací Hodnota

Vlastnosti základní desky

ID základní desky MQ96510J.86A.0816.2006.0716.2308

Název základní desky Neznámý

Vlastnosti FSB

Typ sběrnice Intel GTL+

Šířka sběrnice 64 bit

Skutečný takt 162 MHz

Efektivní taktování 162 MHz

Šířka pásma 1298 MB/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a co teda :D(dal sem v everestu zakladní deska a toto tam bylo a pak jeste (CPU-CPUID-pamet-spd-cipova sada-bios) nic víc tam není

Přehled informací Hodnota

Vlastnosti základní desky

ID základní desky MQ96510J.86A.0816.2006.0716.2308

Název základní desky Neznámý

Vlastnosti FSB

Typ sběrnice Intel GTL+

Šířka sběrnice 64 bit

Skutečný takt 162 MHz

Efektivní taktování 162 MHz

Šířka pásma 1298 MB/s

jo aha ono to asi nerozpoznalo desku....zkus jinej program..ale ted nevim jaky jsou...nejak mi to nemysli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zkus cpu-z ted si nejsem jisty ale melo by taky ukazovat informace o zakladni desce.. ;) (resp. informace to ukazuje urcite :lol: myslel sem nazev)

kazdopadne kdyby jsi nam rekl aspon cpu muzeme aspon priblizne urcit socket a podle toho i sbernici pro grafiku ;) ale spis to vypada na AGP .. podle danych informaci.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Program přečte z biosu identifikační číslo, které se zobrazuje při startu počítače

v levém dolním rohu obrazovky. Z něj lze (podle typu biosu) určit výrobce desky:

AMI BIOS ID: 62-0112-001131-00101111-040201-SiS735

Výrobce desky: 131 - ELITEGROUP COMPUTER CO., LTD.

Chipset: SiS735

Datum vydání Setupu: 040201

AWARD BIOS ID: 11/14/97-580VPX-VIA83669-2A5LDV3DC-00

Výrobce desky: V3 - Vtech (PC Partner)

Chipset: 2A5LD - VIA VPX (VXPro+)

Datum vydání Setupu: 11/14/97

Historie:

6..6.2002

Detekován Phoenix Bios, aktualizovaná databáze výrobců

"Read Address" u čísel do 255 zobrazuje znak a binární hodnotu

20.7.2002

Přidáno vyhledávání v textu, aktualizovaná databáze výrobců

to mi to ukazalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Chipset: SiS735 - je cca z roku 2001-2 problem dane desky muze byt ten ... (jsou defakto 2)

1) tento cipset ma slot pouze AGP

2) i kdyz ma AGP tak ma max. rychlost 4x (ovsem mel by byt kompatibilni s i s AGP 8x slotem) takze musis vybirat z AGP grafik kde jsou dalsi dva problemy..

---

1) jsou starsi a hure dostupne a nejsou na ni nejnovejsi modely

2) diky tomu ze jsou stare.. jsou pomerne drazsi ...

---

bejt tebou rozmyslim si jestli ma cenu do toho neco vrazet zkus si usetrit o par tisic navic a muzes mit uplne novou sestavu ;) ktera bude vykonove nekde jinde :?

jinak k typu biosu vetsina biosu ktera se pouzivala tenkrat (AMI,pheonix apod.) se pouziva i dnes .. takze z toho moc vymyslet nejde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

"( mám tam ted nvidia 7600 gs, vram 256MB) Intel core 2 CPU 6300 1.86GHz 1,98 GB ram"

omlouvam se ale sem slepej :lol: pokud tam mas C2D 6300 mas socket 775 a na 90% pci-e slot ... takze si kup jako koliv libovolnou grafiku s pcie .. ja doporucuju taky 4670 nebo 5550 .. a este jednou pardon :oops: ovsem info o desce mi nejak nesedi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jde o to ze tu mas dve uplne rozdilny informace...

resp pro me... jedna je pomerne "moderni" sestava s 7600gs a C2D .. coz by ty desce v poslednim infu od tebe neodpovidalo takze jsem z toho lehce na rozpakach :oops:

loco> je jedno jestli ma pci 1.1 nebo 2.0 oboje pci-e jsou spolu kompatibilni..

kazdopadne s tim fotem je to dobry napad... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu