Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypalování


Sony58

Otázka

Už se to tu řešilo a ja mam možna řešení mam notebook asus k50ab a nejde mi tam vypalovat(vypalovacka Matshita UJ862AS) a kdyz zapnu img burn dole mi to ukazuje ze ovladac mechaniky muze poskodit dvd/cd a proto mi nejde vypalit nic,ale minuly tyden jsem si byl koupit novy ntb a tam je ta sama vypalovacka jako je tady akorat ze se tam tam chyba neukazuje a jde tam vypalovat krasne takze tusim ze problem s vypalovanim je jenom v ovladaci.A proto se ptam jestli jde nejak ten ovladac prehodit z jednoho ntb do druheho ??mimochodem ten druhy ntb je acer. diky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
aky mas tam v starom notase a v tomto?

Ja prave nwm jak to zjistit jinak bych tu ten problem neresil :D :D :D mam win7 pls jak to zjistim?? :D

http://download.cnet.com/Burn4Free-C...=dl&tag=button netusim zdali to je nejnovější ,ale našel jsem toto

Tak to jsem nasel taky ale nefunguje nebere *.dvd :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu