Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pořadník na iphone


Adisss

Otázka

zdar lidi dnes jsem byl v o2 že s němi pořeším iphone 4 a řekli mi že na ruku mi jsou ohotni dát verzi 16gb já ale chci 32 tak si mě zapsali na nějaký pořadník (předemnou byl jeden jediný člověk který nebyl škrtlý tudíž stále čeká na telefon a já jsme hned za ním) když jsem se zeptal jak dlouho to asi bude trvat tak paní nevypadala moc přesvědčivě když mi řekla "2týdny možná" tak se ptám čekali jste někdo takhle na iphone a kdyžtak jak dlouho ??? děkuji za odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Čekal jsem akorát na první zkušenosti z používání u nás, pak sem odjel na dovču a když sem se vrátil, tak hned v pondělí 27.9. sem si zavolal do obchodu jestli maj iPhone 4 - 32GB verzi - oni že jo - zamluvil sem si ho, dovybalil věci po dovolené a asi za 2 hodinky už mi říkal pane - měli jich tam víc (32 GB).

Já si nemohu stěžovat - 1 telefonát a iPhone byl doma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu