Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nastavení laseru ps2


Recommended Posts

Zdravím!

Dostal se mi do ruky PS2 verze 30004.Nenačítá žádná média.Pročítal jsem zde příspěvky ohledně laseru a zjistil jsem,že se v tom někdo vrtal a rozhasil kolečko,kterým se nastavuje výška laseru.Proto bych chtěl poprosit někoho,kdo by byl ochotný vyfotit nastavení toho kolečka,abych mohl vycházet aspoň z nějaké pozice a nemusel zkoušet celou dráhu.Kolečko je tam jedno a je aretováno plíškem,aby se dalo točit po zubech.Díky za případné rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každá PS2 může mít jinak nastavenou výšku- zaostření laseru, takže pokud ti pošle fotku v jaké pozici přesně má bát nasměrováno kolečko, nemusí ti ta jeho pozice vůbec pomoci. A jelikož už asi jak říkáš někdo kolečkem zkoušel točit, tak možná zjistil že již nejde nastavit, Někdy prostě laser odejde a už to žádný kolečko nezachrání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přibližná pozice je od začátku ke konci, každá ps2 to má jinak. začni prostě od začátku a ber to třeba po 3, když se ps2 jakoby chytne ale pořád to nebude ono tak to pak dolaď po jednom. Pokud se nechytne vůbec tak je možná už slabej laser, tak na zadní straně malinko pootoč trimrem u kteryho je DVD (ve směru hod. ručiček) pokud ani to nepomůže tak kup new laser nebo rovnou ps2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu