Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový Iphone 4


kuzma11

Recommended Posts

Zdravím všechny příznivce Iphonu.

Chtěl bych se podělit s zkušeností ohledně nového iphone 4. Vím že tento telefon je na světě poměrně již delší dobu, ale cca před týdnem jsem si udělal radost a pořídil si ho, včera mi došel a rád bych se podělil se zkušenostmi, které jsem s ním za těch několik hodina načerpal. Možná to někomu pomůže jestli je to dobrá volba nebo není, třeba pro ty co váhají.

Jedním slovem jsem z toho telefon nadšený. Je to můj první dotykový telefon a protože jsem na něho šetřil poměrně dlouho, je radost z něho ještě větší. Hodně kamarádu má HTC, které jsem také velmi povedené a plné funkcí, ale pokud se Vám dostane do ruky iphone 4, věřím že stejně jako já už nebude chtít jinak. Naprosto vymazlený design, jednoduché ovládní a v základu hodně zajímavých aplikací. Problém se signálem jsem zatím nezaznamen, jak o tom všude psali. takže si momentálně nemám na co stěžovat

Takže pokud máte možnost si tento telefon poříd za nějakou rozumnou cenu, běžde do toho, určitě neprohloupíte. Neberte to prosím toto jako reklamu na apple, jen jako příspěvěk nadšeného nového iphonisty8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu