Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Poradí mi někdo s Flashem ???


Skimer

Otázka

Čus všichni...mám kámošovo PSP FAT s oficiálním FW 2.81 a chtěl by ho flešnout na 5,50GEN Prometheus. Můžete mi tedy poradit jaký nejlehčí způsob zvolit...topic pro začátečníky i tutoriály mám pročtené ale chtěl bych znát Váš názor...jak se nejrychleji dostat na GEN...popřípadě kdyby byl někdo ochotnej mi poradit na skypu nebo icq...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejrychlejší bude asi aktualizovat na firmware 5.03 -> nahodit Chickhen -> pomocí Recovery flasheru flashnout na 5.00 M33 -> pomocí XGEN Updater na 5.50 GEN-D3 -> stáhnout a nahodit Prometheus 2

Možná by šlo vynechat flashnutí na 5.00 M33 a nahodit rovnou 5.50GEN pomocí XGEN UPDATERU, ale to nevím jistě. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bod 0 neudělá ... nemůžeš aktualizovat z OFW na CFW jen tak - nesputíš na OFW nepodepsaný kod ... takže nejjednodušší možnost je aktualizovat na OFW 5.03, nahodit MHUSpeed/ChickHEN a přes Recovery flasher nahrát 5.00 M33-6. Pak už jen případný update na 5.50 GEN-D3 a eventuální použití KHBBS pluginu.

http://console-forum.net/showthread.php?t=55429

http://console-forum.net/showthread.php?t=67953

Ahoj trochu se tady ztrácím já jsem si fleshnul PSP FW 2,81 před cca .2lety sám hrou lumines.Nejsem odborník ale upřednostnuju to fleshnout.

Metoda přes Lumines se dnes už nevyužívá, i když pořád je to na stejnym základě. Stejně jako jsi Ty použil exploit ve hře Lumines ke spuštění nepodepsanýho kodu, dnes se k tomu použivá exploit ve photo knihovně v OFW 5.03.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu