Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problem s volantem


mirzur

Otázka

Mam dotaz,koupil jsem volant microsoft wireless racing wheel.Poprve kdyz jsem jej mel zapojeny vse fungovalo jak melo.Nyni po dlouhe dobe jak jsem jej zapojil volant stratil svou herni citlivost a nyni kdyz s volantem zatocim reaguje prudce.Nevim jak to popsat abyste to pochopili.Zatocim jemne s volantem a kola se ve hre otoci uplne,predtim mi to takhle nedelalo,mam s timto problem i v ostatnich hrach.Nahral jsem video na youtube:

.Vyzkousel jsem vse mozne,vcetne uplneho zatoceni vpravo a vlevo aby se volant zreguloval,take opetovne sparovani s konzoli a nic nezabira...Dekuji za pripadnou pomoc...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak se mi nakonec podarilo po pulhodinovem hovoru s microsoftem to udelat nejak s tim zarucakem,pry si pro nej zitra prijede UPS a daji mi na vymenu novy.Poputuje to nekam do Nemecka.Kazdopadne pokud budu mit opravdu novy,davam ho do prodeje.Na Youtube je hodne videi kde maji lidi s tema volantama od Microsoftu hodne problemu a vyrizeni zaruky je taky docela problem.Ani se ted nedivim ze se neda nikde sehnat.Microsoft je prestal delat kdyz vidi jak se kurví.Objednal jsem dneska na alze: http://www.alza.cz/mad-catz-xbox-360-wireless-racing-wheel-d189462.htm

Tak snad to bude vetsi kvalita a ovladatelnost jeste lepsi,no uvidime kdyztak potom poreferuju pokud by byl zajem.Je to nejaka novinka tak uvidime,recenzi jsem jeste nikde nenasel tak se muze hodit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu