Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ben 10 - Vyřešeno


lucas1468623548

Otázka

Chtěl bych se zeptat. Stáhl jsem si hru (Ben 10 Alien Comsic Destruction) už opatchovanou (mám cfw 4.01 m33-2). A když hru zapnu začne se nahrávat vyskočí tam první strana s reklamama (už ve hře) a potom zčerná obrazovka. A musim jít jedine do XMB nebo vypnout PSP. JInak všechny ostatní hry normálně jdou. Dělá to jenom tahle. UMD ISO MODE jsem zkoušel všechny. Zkoušel jsem si stáhnout EUR, USA (patched) i neopatchovanou a patchnout to, ale pořád to samí. Jestli by mi někdo poradil jak to zprovoznit. Update se mi ani dělat nechce, když všechny hry jdou a jenom to udělat kvůli jedný. Tak jestli by to šlo ještě nějak jinak (něco ještě změnit nebo nevim). :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Chtěl bych se zeptat. Stáhl jsem si hru (Ben 10 Alien Comsic Destruction) už opatchovanou (mám cfw 4.01 m33-2). A když hru zapnu začne se nahrávat vyskočí tam první strana s reklamama (už ve hře) a potom zčerná obrazovka. A musim jít jedine do XMB nebo vypnout PSP. JInak všechny ostatní hry normálně jdou. Dělá to jenom tahle. UMD ISO MODE jsem zkoušel všechny. Zkoušel jsem si stáhnout EUR, USA (patched) i neopatchovanou a patchnout to, ale pořád to samí. Jestli by mi někdo poradil jak to zprovoznit. Update se mi ani dělat nechce, když všechny hry jdou a jenom to udělat kvůli jedný. Tak jestli by to šlo ještě nějak jinak (něco ještě změnit nebo nevim). :) Díky

Update na 5.00m33-6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ale patch funguje, když to neni patchlí, tak to nespustim vůbec (teď nevim jakej se píše error), ale když to patchnutý je tak se hra zapne, jenom je chyba že se to v tý hře zasekne (to neni tím patchem, ten je dobrej). Ale to je jedno, hra funguje tak už dobrý. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu