Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fps + rpg


muchoska

Recommended Posts

Kdybych nemel slabou masinku tak hraju takových her :D

RaiN : m&b dobra hra ale ja bych radsi nadech strilecky FO3 seka se :(

VVenca8 : stalker SoCH mi jde ale to je zasae takovy strasidelny :D vicemene sem na kompu az k veceru a moc nemam rad ty skakaci svine :D a bioshock nevim vyzkousim

usagi111 : njn u me je problem ta masinka :(

Kdyztak moje sestava ale berte rezervu

Ram : 2Gb

Procesor : 2.5

Grafika : 512 DDr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamo moje nynejsi sestava je o 1gb horsi v ramce a o 0.7Ghz horsi v procesoru.. vsechny hry co sem vypsal mi jedou plynule na stredni detaily takze s tim problem nebude :cheesygrin: jo a jestli nemas rad skakaci svine v stalkerovi tak bioshock ani neinstlauj :cheesygrin:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kamo moje nynejsi sestava je o 1gb horsi v ramce a o 0.7Ghz horsi v procesoru.. vsechny hry co sem vypsal mi jedou plynule na stredni detaily takze s tim problem nebude :cheesygrin: jo a jestli nemas rad skakaci svine v stalkerovi tak bioshock ani neinstlauj :cheesygrin:.

:D:D:D:D:D:D

Proc same strasidelne :D:D:D preci jen je vecer tma a ja se do toho vzdycky zazeru :D:D

Vvenca8 a neznas nakou RPG hru ktera se ti rozjede?? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaklínač na 2,5ghz mašině jednojadru bude asi dost zlobit taky sem to pařil na jednojadru 1,5ghz ram a Ati HD 3850 pro na 512 a docela to cukalo ale je to jen otázkou jak se bude chovat u tebe ... ale je to už kdysi dávno dřív než sem přešel na konzole :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu