Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký vhodný FW při koupi?


Molda22

Otázka

zdravím, je to už nějaká doba co jsem si kupoval PSP a tak jsem trochu ztratil přehled o tom,který FW je vhodný při koupi noveho PSP. dá se jeste sehnat v obchodě PSP s FW 2.71? popřípadě který další FW je ještě vhodný a dá se snado např DG nebo UG nahoru?díky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

no.. psp se da ted sehnat tezko.. protoze se chysta nastup nove verze.

ale jinak.. nejvyssi FW pro DG bez jakehokoli UMD je 2.80

nejvyssi FW pro DG s UMD GTA:LSC(nepatch.) nebo Lumines je max. 3.50

s vyssim jedine cekacka.. ale protoze DAX to vzdal.. a z ruskeho tymu M33 jeste zadny DG nevypad.. nevim nevim.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No...do 3.50 udelas DG pomoci hry lumines..

Do 2.80 jde normalne bez Gta a i bez lumines

ano v obchodech se da sehnat...jenze je to znacne namahave jelikoz dost obchodu ceka na novou zasilku (kde uz bude vyssi Fw.. )

Takze i 2.80 jde bez GTA a bez lumines? Vím že ideální je 2.71, když jsem v lednu kupoval PSP tak jsem kupoval 2.71 a právě bratranec si chce ted koupit PSP a chtěl poradit,ale nevím nevím jestli ted sežene 2.71 tak potřebuju zjistit jaký je jeste FW který by se dal lehce DG nebo UG.nejlepe bez nutnosti mít originální GTA nebo Lumines

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takze i 2.80 jde bez GTA a bez lumines? Vím že ideální je 2.71, když jsem v lednu kupoval PSP tak jsem kupoval 2.71 a právě bratranec si chce ted koupit PSP a chtěl poradit,ale nevím nevím jestli ted sežene 2.71 tak potřebuju zjistit jaký je jeste FW který by se dal lehce DG nebo UG.nejlepe bez nutnosti mít originální GTA nebo Lumines

jop,

ja kupoval nedavno (2 az 3 mesice zpet..mozna i dele mno..) a sehnal jsem PSP s FW 2.60 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to kiselejxicht: protoze DAX CFW je jistota... M33 maji jeste plno problemu a ten samotny CF 3.51 potrebuje dalsich asi 6 patchu, coz je prece divne..

btw. i CFW 3.52 ma uz minimalne 1patch-- zustanu u 3.40 OE-A dokud nebude 3.5x nutnost nebo se nezlepsi M33 a prestanou byt potreba nejake zaplaty.. clovek ma duveru k tomu, co opravy nepotrebuje a to je presne 3.40 OE-A, zatim mi tam jedou vsechny ISA, mam svoje backgroundy, restart tlacitko:), svoje XMB vlnky.. zadny problem:) spokojenost.. tak nac upgradovat.. a jesi mi tam nekdo hodi 3.51 a vyssi(protoze to je lepsi FW:) tak mu urezu pracky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu