Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Velký problém s mechanikou


Thompson06

Otázka

Včera my přišel použiztej xbox s fleshem co jsem si koupil na internetu tak jsem ho zapojil do tv, xbox jsem normálně spustil všechno šlape jak má ale nejde otevřít mechanika zkoušel jsem snad všechno a pořád nic. Normálně stisknu tlačítko pro otevření a nic zkoušel jsem to i přes ovladač. Prodejce mě varoval že xbox sem tam neotevře mechaniku tak to mám zkusit víckrát ale mechanika nejde otevřít vůbec zkoušim to pořád dokola a nic. Prosím poraďte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

právě jsem zjistil že mě podvedl u mechaniky se ani neroztočí cd a nerozsvítí laser.Vím že s tym neni něco v pořádku protože jsem už opravil pár dvd přehrávačů a ps2. Takže by mě zajímalo jestli s tym udělám něco sám nebo bude potřeba servis. předem děkuju za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no a pokud je mechanika vymenena jen za nefunkcni a neni s puvodnim KEY tak to muzes zahodit jinou tomu nevnutis bez origo KEY, pokud ma mechanika spravnej KEY a pujde vycist tak jina mechnaika tam pujde, a pokud to ma dashbboard max 7xxx a ma spravnou verzi CB a tu zjistis a po vycteni NAND z desky tak se tam da dat mechanika jina "ale takove stesti mit nebudes na 99.9 procent". Jak uz bylo receno X360 na netu nekupovat kor pokud pise prodejce ze je neco snim v neporadku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám tak dost velkej problém s mechanikou. Vůbec mi nenačítá DVD a dneska se mi stalo, že úplně nový nepoškrábaný dvd jsem dal do xboxu a když sem zkončil a vyndal to DVD, tak tam byl velkej škrábanec. poraďte prosím co s mechanikou.

(budu ji muset vyměnit? nebo vyčistit?nebo rozmlátit xbox?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No pravě že já většinu her hraju až je mám nainstalovaný na HDD, ale teď se mi to pokaždý u pár procent seklo a ukázalo se, že je disk nečitelný a ještě před tim sem to musel zkoušet asi 10 min, než se mi vůbec načetla hra.

a tenhle problém mám už asi dva týdny.

tak bych chtěl poradit co stim dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Včera my přišel použiztej xbox s fleshem co jsem si koupil na internetu tak jsem ho zapojil do tv, xbox jsem normálně spustil všechno šlape jak má ale nejde otevřít mechanika zkoušel jsem snad všechno a pořád nic. Normálně stisknu tlačítko pro otevření a nic zkoušel jsem to i přes ovladač. Prodejce mě varoval že xbox sem tam neotevře mechaniku tak to mám zkusit víckrát ale mechanika nejde otevřít vůbec zkoušim to pořád dokola a nic. Prosím poraďte.

Na tohle znam jednu dobrou fintu.Pokud se ti neotvere xko tak je zrejme pruser v mechanickem zarizeni v mechanice, je to takovej mechanismus kterej prehazuje +,-,+,-, a podle toho se ti but to otvira nebo zavira,kazdopadne to tady popisovat nebudu protoze to sam uplne na 100%nechapu ale vim jak takovou mrtvou mechaniku ozivit :D

takze vypni xbox z elektriky a

1 odmontuj kryt xka tak abys mel pristup k mechanice

2 odmontuj kryt mechaniky

3 az budes mit kryt mechaniky odmontovanej ,uvidis ozubena kolecka,ktera pohani chod dvirek.

4 manualne (prstem)toc s nakym koleckem tak aby se zacala otevorat dvirka mechaniky

5 az se ti dvirka otevrou,tak je musis nechat otevrene!!! zpet namontuj plechovej kryt mechaniky,

6 na otevrena dvirka mechaniky vloz hru.jen ji tam poloz nezasouvej dvirka!!!

7 pripoj zdroj kabely do tv jako normalne,a zapni xbox

pokud jsi vse udelal tak jak mas, tak by xbox mel po zapnuti sam natahnout dvirka do konzole a zacit nacitat hru,

treba ti to pomuze me to takhle pomohlo kdyz moje mechanika absolutne nereagovala na nic a vypadala jako vypalena,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu