Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zaseknuti pri loadu hry


pastik

Otázka

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tak ja mam podobnej problem u Tonyho Hawka Project 8... vzdycky kdyz v kariere chci jit do levelu "Suburbs" tak se mi tam vzdycky sekne... nikdy mi tohleto nedelalo... zkousel sem smazat ten config... a nepomohloto... newite nekdo co stim??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
to (+|___|+): jn.. to se taky muze stat.. v 3.40OE-A je noUMD nefunkcni(mozna castecne-nezkousel jsem)

tak to asi ne...u 3.40oe-a jde no umd ale jen u některých her...mně to dělalo jenom u GTA vcs...

EDIT: tý voe...u 3.52m33-2 to no umde u některých her taky nefunguje...ale jinak...že tak hra se rozjede ale načítá to dokolečka dokola...a nebo se sekne uprostřed hry...tak to je fakt na ko*ot asi pudu zpátky na 3.40oe-a tak budu mít aspon xmb:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak ja mam podobnej problem u Tonyho Hawka Project 8... vzdycky kdyz v kariere chci jit do levelu "Suburbs" tak se mi tam vzdycky sekne... nikdy mi tohleto nedelalo... zkousel sem smazat ten config... a nepomohloto... newite nekdo co stim??

ehm.. to neni ten problem.. typek resil, proc mu vubec hry ani nenajely.. ty se do hry dostanes, ale sekne se ti.. nevim, rekl byc, ze mas vadne iso.. zkus jine, pokud ti to dela jen THP8, tak je urcite chyba v nem, pokud vic her.. jdi na recovery na 1.5 a zpet na fw, ktery chces.. je to prace max na pulhodku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
potrebuju poradit nevim jestli to tu uz nekde je ale nenasel jsem to kdyz zapnu gta tak se mi ukaze ze se to gta nacita a pak se psp vypne nevite co s tim?sem zjistil ze se ma neco smazat ale nevim co poradite?

no.. to mazani se tu resi(pripady kde probehne gameboot a potom uz je jen cerny displej a nic se nedeje), ale ne vypinani psp, to je asi nejaky zavaznejsi problem.. zkus recovery a pak na CF, ktery chces.. kdyz to nepomuze, tak budes muset asi reklamacku.. pokud chces zkusit vymazat ten soubor.. precti si cely tento topic;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ehm.. to neni ten problem.. typek resil, proc mu vubec hry ani nenajely.. ty se do hry dostanes, ale sekne se ti.. nevim, rekl byc, ze mas vadne iso.. zkus jine, pokud ti to dela jen THP8, tak je urcite chyba v nem, pokud vic her.. jdi na recovery na 1.5 a zpet na fw, ktery chces.. je to prace max na pulhodku..

jj to je na 100% vadné iso...mně to dělalo u NFS carbon když jsem si chtěl dát inačí barvu na lancera:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
potrebuju poradit nevim jestli to tu uz nekde je ale nenasel jsem to kdyz zapnu gta tak se mi ukaze ze se to gta nacita a pak se psp vypne nevite co s tim?sem zjistil ze se ma neco smazat ale nevim co poradite?
to bude nejspis spatny iso..pri kterym se psp sekne a samo se restartuje..jestli to dela u vsech her tak je to spatny..
no.. to mazani se tu resi(pripady kde probehne gameboot a potom uz je jen cerny displej a nic se nedeje), ale ne vypinani psp, to je asi nejaky zavaznejsi problem.. zkus recovery a pak na CF, ktery chces.. kdyz to nepomuze, tak budes muset asi reklamacku.. pokud chces zkusit vymazat ten soubor.. precti si cely tento topic;)
neznamena ze kdyz se psp samo vypne ze je musi hned na reklamaci..proste to provede spatnou aplikaci s tim gta a pak se to vypne..ovsem jestli mu to dela u vsech her..tak to muze skusit vyreklamovat..

EDIT: hezky ja udelal multiquote ja nezapomnel..:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
neznamena ze kdyz se psp samo vypne ze je musi hned na reklamaci..proste to provede spatnou aplikaci s tim gta a pak se to vypne..ovsem jestli mu to dela u vsech her..tak to muze skusit vyreklamovat..

ale ja pisu, ze nejdriv recovery a pak reklamace.. jestli se mu to bude vypinat po prehrati FW, tak je to HW chyba.. asi spatny kontakt..(nebo prebyvajici)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu