Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nový Xbox - chyba


boosteR.

Otázka

Ahoj, dneska jsem obdržel nový xbox360 elite. Všechno běželo v pořádku nastavil jsem si avatara atd. Vložim originální CD Splinter Cell a najednou chyba. Cd nelze přečíst. Vyndám CD očistím zandám. Nic. Vypni xbox zapnu xbox. Nic. Zkoušel jsem to pouze s jednou hrou zatím nemám k dispozici jiné. Ale připadá mi to dost divný, když je všechno nový :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hra je originál není pálená. Xbox jsem si objednával na webu na Gamestation. Nevim jestli to půjde nainstalovat když mi to vyhodí hlášku hned jak se začne cd rozbíhat. Napíše mi to že nelze přečíst, abych ho očistil a vypl a zapl xbox. Vše jsem udělal a nic. Samozřejmě jsem to zkoušel vícekrát.

Xbox slim nemám. Mám Xbox360 elite bez flashnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zkus instalaci, ale pochybuju. Jak říká trezzor ... bud může být problém v Xku a nebo DVD, jedno se musí vyloučit. Zkus vypálit nějaký demo a načíst v Xku, pokud bude problém pořád, viděl bych to na špatnou mechaniku. V opačnym případě je poškozený DVD.

Že má Slim? Já teda čtu Elite.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu