Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect Dashboard


Chrisak

Otázka

Zdravím, už vyšel nový Kinect Dashboard 10.10.... Listopad... a já sem si dal beta verzi jen tak na zkoušku a tam není Xbox live.. a ted vydali plnej Realease... a na ne tu ho nemuzu stahnout a kdyz mi konsole napise ze je new update... tak dam yes abych mel uz ten plnej dash v xbox live! a ono to mi to hodí Status Code: 3127 - 0000 - 3080 - 0300 -807B - 0194 že to má problém s připojením an live a nejde pokračovat v Instalaci dashu... nevíte jak to mám nainstalovat kdyz nemam Live kvuli ty Beta verzi nemate nekdo Rar Archive s tim Full Releasem 10 November 2010? Pls heelp rychle! :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ještě počkej ... pokud si pamatuju oficiálně se 9199 taky objevil dřív na live a až o pár dní pozdějc tady http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm.

// A jo ... to datum jsem nějak nezaregistroval, promin ... jdu si zase lehnout :D. Prostě sleduj odkaz ^ a čekej na update, až tam bude, tak tam bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prave proto ze je to beta dash .... s beta dashem to nikdy neslo pripojit se na livu...

pri moji bete (ale uz je to hodne dlouho tenkrat pri vychazeni NXE) jsem mel betu driv a na live me to bez problemu pustilo az po ofiko vydani...

kenny > vysel na live nejaky ofiko update nebo ne ? protoze si nejsem uplne jisty ze by mel nejaky vyjit... nadruhou stranu minuly rok taky vysel "predupdate" .. ktery zabanoval vsechny piraty na xku xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

teoreticky ano.. otazka je jestli ms nebude trestat za pouziti ty bety ( i kdyz k tomu nema moc duvod....)

takze po ofiko vydani by to melo normalne jit... tady si to spis saha pro update ... a ms ti ho proste este nepovoli....

jinak pokud PRE-NXE myslis ten predtim nez bylo nxe (ten kde se posouvali zalozky este do strany apod.) tak xko ti nepovoli update zpet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Flash ale nemá s Dashem nic společného. Prostě, vydá se nějaká verze flashe a MS se snaží zjistit, jak na ní. S největší pravděpodobností se mu to povede a s nějakým novým Dashem, nejčastěji na podzim, vydá jehpo změnu, pomocí které odhalí do té doby používané flashe. Na to odpoví flasheří, kteří si zjistí, jak asi mohl MS zjistit flash a provedou příslušné změny. A cyklus se opakuje.

Jediné, co můžeš dělat, je počkat na novou verzi flashe, připojit se na net, na konci roku být zabanovaný, koupit nový Xbox a to celé opakovat.

A to jen za předpokladu, že se bude banovat jednou ročně. Objevily se zprávy, že MS chystá v novém Dashi jiný způsob banování, který tě dostane vlastně ihned. pak už by samozřejmě lézt s flashem na Live nemělo smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu