Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde Updatovat na ofw 5.03 , PSP 1000


Padox

Otázka

Zdarec , když chci updatnout z ofw 3.71 na ofw 5.03 kvůli flashi pomocí HENu tak mi to při updatu napíše toto : The Memory StickTM could not be read ..... (80010005) , po zmáčknutí X napíše 80020321 (Game could be started ) , nabito na 100% , update je v PSP -> GAME -> UPDATE -> EBOOT.PBP . Normálně koukám na filmy , poslouchám , hraju dema a UMD hry takže kartou to nebude jinak by to nešlo , ale PSP při update si myslí že karta je v háji. Při updatu kontrolka na MS problikává oranžově.Karta je 8GB , kupovaná přímo v Sony.

Mám koupit novou kartu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Taky vyzkouším ;) Snad to nebude kartou :? Už tahám tu 4.01 a zejtra řeknu jak se mi daří.

//EDIT : Dal jsem M2 kartu co mám od mobilu ( jinou nemám ) do adaptéru , naformátoval , dal jsem na ní tu 4.01 a zase to nejde.Tak to vypadá že něco v PSP je v háji.Ale je divný že jenom při updatu to blbne jinak ty karty využívat jdou.Možná by to šlo updatovat přes hru ale nevím jestli by to nebylo to samý :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu