Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejnovější flash


Mr.T

Recommended Posts

Ahoj, koupil jsem ted nedávno Xbox 360 od kamaráda, který se před rokem odstěhoval pryč. Na konzoli je udělaný flash někdy loni v listopadu, je třeba flash aktualizovat ? Mám strach s ním jít na live at zas neodejdu s banánem. A co se týče nejnovějších her s 6th wawe ochranou, tak ty jsem taky ješte nerozjel. Nevím jestli to je tím flashem nebo mojí neskušeností s aktivačním diskem.

Díky za odpověd,

Adam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to pravda lepší flashovat než šachovat s tím aktivačním ISO. Ale když už jsme u toho, Sáhl jsem a vypálil RB Green Day. Do abgx jsem stáhl opravovací soubor na wave 6ku a opatchoval. U konzole byl aktivační disk ( byl vytvořen pro COD MW) Tak jsem vložil aktivační ISO a pak hru, a nic, vyjela jen bíla obrazovka MIcrosoft. Může mi nekdo poradit, co dělám špatně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když iso opatchuješ na wave 3 , tak už se active iso nepoužívá !! Ale jak to popisuješ , tak v tom máš zmatek . Po stažení a vyextrahování iso hry zkontroluješ ABGX . Proč jsi stahoval opravovací soubor ? Potom iso opatchuješ na wave 3 a už nesmíš kontrolovat programem ABGX - jen rovnou vypálit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když iso opatchuješ na wave 3 , tak už se active iso nepoužívá !! Ale jak to popisuješ , tak v tom máš zmatek . Po stažení a vyextrahování iso hry zkontroluješ ABGX . Proč jsi stahoval opravovací soubor ? Potom iso opatchuješ na wave 3 a už nesmíš kontrolovat programem ABGX - jen rovnou vypálit .

On nejspíš myslí patch pro Abgx pro 5 a 6 wave.

Sada23: vložíš, vytáhneš, vložíš vytáhneš. Tohle začne štvát asi tak ihned. IMO je mnohem lepší přeflashovat na LT a mít klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu