Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp firmware


Psenda

Otázka

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
mam 2004...jj flashnutou desku to ma...ale pak sem prehral ten firmware a nejdou hry z netu.....omlouvam se sem zacatecnik

takze jak jsme dobre pochopil takze mas 2004 s flashnutelnou deskou a mas FW 6.20

musis si sehnat flashera jestli jsi z prahy tak tady jednoho cloveka znam jmenuje se nick forWhat?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Fine, dík za odpověď. A když to není napevno - znamená to, že když se to natvrdo vybíje, musí se dělat znovu? Nebo "jen" když se vypne ručně...? A jestli to půjde v pohodě přes PC nahodit(něco jak PS3, kdysi theatred iP) nebo musím k tomu dokupovat nějakou součástku - tu pandora baterku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Fine, dík za odpověď. A když to není napevno - znamená to, že když se to natvrdo vybíje, musí se dělat znovu? Nebo "jen" když se vypne ručně...? A jestli to půjde v pohodě přes PC nahodit(něco jak PS3, kdysi theatred iP) nebo musím k tomu dokupovat nějakou součástku - tu pandora baterku...

kdyz se ti to vybije tak to musis znovu flashnout nic na tom neni jsou tady navody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já si teda myslím, že když se ti vybije, tak to nebudeš muset nahazovat, páč když umírá baterka, tak se PSP vypne samo dřív, než úplně klekne. Když se mi vybilo posledně, tak sem zrovna hrál NBA a když sem ho hodil na nabíječku a zapnul, tak mě to hodilo zpátky do hry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já si teda myslím, že když se ti vybije, tak to nebudeš muset nahazovat, páč když umírá baterka, tak se PSP vypne samo dřív, než úplně klekne. Když se mi vybilo posledně, tak sem zrovna hrál NBA a když sem ho hodil na nabíječku a zapnul, tak mě to hodilo zpátky do hry...

to jo ale kdyz bude v XMB tak to bude muset nahazovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu