Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

new info od wolola. T_N řekl vololovy že bude nejspíš podpora pluginu na 6.20 tn hen.

ve spoileru máte přeložene info z google

Total_Noob je v plamenech a příspěvky dvakrát přes víkend icon_smile.gifOn posílal nové informace, které uvádí, že jeho slepice bude podporovat pluginy, i když některé z nejpopulárnějších z nich nebude fungovat, protože jsou určeny pro 5.xx. Dodal, že by mohl aktualizovat některé pluginy sebe být kompatibilní s 6,20 ... Já jsem osobně doufal, že pro podporu PSPLink, ale myslím, že to má člověk pracuje na chvíli jižicon_smile.gif

zdroj Total_Noob

díky Chinmay a cscash241 za tip icon_smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

omg......

Právě jsem se dočetl, že díky hodně fake CFW co v poslední době  vyšly  se Dark_AleX rozhodl že se vrátí na PSP scénu a napravit ji tím,  že  začne pracovat na CFW 6.XX M33. Zatím to není oficiální, ale prý to   opravdu tak je a vypadá to slibně! M33 rlz
Článek od RaZzera

m33 je jenom spekulace,m33 totiž ještě neni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak asi proto že m33 je nejkvalitnější CFW,šli by na něm přímo ISO a další,HEN je jen HEN a nikdo nevý jakou bude mít Iloader podporu

a uploadnul jsem Gameplay GPSP on HBL r107!!!!

P.S. kvalita bude vylepšená

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vole ne 30 ale 13 xD ale to nabihani....myslim si ze mam fake :( pac mi aj nahledy obrazku nabihaj cca 15 s,ale je to sandisk z alzi,a jeste k ty tvary,sem linej si strihat vlasy tak me lezou do oci a aj me svitila lampa do xichtu a mam kruhy pod vocima a navic to bylo toceno na posteli a ja klecel na zemi xD

PS. kdo ma gt?

edit. to nabehnuti,me to napoprvy nabehne ale trva to a mackal sem to pac sem to chtel urychlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si nemyslim ze sem hnusnej,ja sem fxr,ten magor s psp

jo a na psp mam vypli obrazky takze to nevydim xD,restore settings sem zkousel,format ne pac mam 12 gb a nechci to davat do pc a pak znova do psp

a ted me patapon naskocil hned jak sem zmacknul X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim jestli to bude stačit ale tady to je

Dnes jsem přidal do svého TN HENu podporu pluginů. Většina pluginů nefunguje , protože jsou udělány pro firmware 5.XX. Já snad můžu udělat některý pluginy pro vás, jako cxmb, dayviewer. VshMenu má nyní novou možnost "FAST SCROLL MUSIC".

From: total_noob blog

Z wololo? to nevim našel sem tohle z T_N blogu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu