Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

wololo napsal na svůj veb.

Update, ze blog Total_Noob: " Jábudu propuštění HEN pro 6.20. Když Sony uvolní nový firmware (ale já si to nemyslím, protože oni se nestarají o PSP už), budu port to 6.31 (nápad Flyer) ". (Díky za tip Sakuryu). Tento více či méně zápasů můj návrh, takže jsem spokojený s touto myšlenkou. Díky Total_Noob icon_smile.gif

Total_Noob mě kontaktoval včera, aby mi on šel do přístavu jeho slepice na firmware 6.31 (můžete vidět část našeho rozhovoru na svém blogu zde).

Total_Noob má, na vrcholu jeho jádra využít, VSH uživatelském režimu využít, že on měl v plánu použít pro své Slepice na 6,31. V podstatě by se scénář v tomto případě, že se zaměřuje na slepice na 6,31, a všichni uživatelé (včetně 6,20 uživatelů) by update na 6,31 a používat Slepice na 6,31.

Existuje samozřejmě mnoho dobrých bodů v tom, že: Total_Noob by jen třeba pracovat na Slepice na 6,31 (méně práce pro něj), a každý by dostal využívat zdarma. V ostatních scénáře (pokud Total_Noob neumožňuje jeho zranitelnost VSH), lidé by na 6,20 používání 6,20 verzi TN slepice a lidé na 6.30/6.31 by bylo potřeba koupit Hot shots golf hry s cílem získat využít. To také znamená více práce pro Total_Noob.

Zdá se, že total_Noob návrh je nejlepší pro každého ... no, ne pro lidi, kteří budou upgradovat na 6.32 (nebo cokoliv název další firmware bude). Tihle kluci budou zamčené na nový firmware, protože věděl, že 2 zranitelnosti uživatelském režimu, pokud je použito na 6,31, aby se, prosím 10 lidi, kteří upgrade 6,20 - 6,30, protože řekl: "f # ck homebrews" během éry HBL 6,20 (je-li upgradem na 6,30 za pádný důvod, neváhejte se vyjádřit, mimochodem)

Můj návrh je následující:

  1. Verze TN Slepice 6,20 na Patapon a TN Slepice 6,31 pro snímky Hot golf.
  2. Sony záplaty jejich firmware s 6,32
  3. Verze TN Slepice 6,31 pro VSH zabezpečení a práce na HBL 6,32 za stejnou chybu.

Tímto způsobem Lidé na 6,31, kteří nechtějí platit za HS Golf muset počkat na uvolnění 6,32. A lidé na 6,32 bude s největší pravděpodobností těžit z HBL brzy po Total_Noob uvolní jeho uživatelů využívat. Chcete-li mi, že tento scénář je lepší než ten navrhl TN.

Samozřejmě, i to je kompromis IMO. Jestli se mě ptáte, co můj skutečný pocit je, by měl dobrý VSH zranitelnost počkat o něco déle, a být použit ve spojení s jádrem využít když / když je nalezen nový, pro budoucí firmwary.

Čtení na komentáře na blogu Total_Noob je, vidím, jak lidé mohou zapomenout na své vlastní věci velmi snadno. Uvidíte, že většina lidí o 6,31 přemýšlet jen o sebe, a požádá ho, aby se uvolnil VSH využívat, aniž by přemýšlel dobu jedné sekundy, který by mohl být používán lidmi, kteří, stejně jako je, bude upgrade na další firmware. Aaah, lidská povaha ...

Jak jsem řekl Total_Noob, že je to jeho volba, a neměl by péče o lidi názor ostatních na toto téma (včetně mé), snad kromě jiných hackeři, kterým důvěřuje. Nejvíce pravděpodobný, "normální" lidé budou chtít nic, že výhody jim, nečekám mnoho lidí myslet o těch, kteří budou upgradu na další unpatched firmware.

Co si myslíte?

Aktualizace: Nechápu, proč jsou lidé tak zmatení. Nikdy jsem neřekl, lidé by museli koupit Hot shots golf. Jako ve skutečnosti, je to přesně naopak. Total_Noob se snaží najít řešení, které těší velké množství lidí, a hledá způsoby, jak pro lidi, aby se zabránilo nákupu hry (tedy VSH využít). Můj návrh je, aby se uvolnil Slepičí pro Patapon A pro záběry Hot golf, pak jej uvolněte pro VSH zabezpečení PO sony vydání nového firmwaru. Lidé, kteří jsou na 6,20 a myslím, že jsou stále přišroubován by měl číst pozorněji. Lidé na 6,20 ar jediní, kteří mají záruku, že budou mít slepice a nebudou muset nic platit za to, co se stane. "Peníze" problém je jen pro lidi na 6.30/6.31. Pamatujte si, že jsem se očekávat, že mé čtenáře používat svůj mozek icon_wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podľa mňa je to čistý FAKE , ale uvidíme. Veľmi som tomu nepochopil lebo neviem anglicky a viete aký Google Translator je, ale ja nemám v pláne kupovať tú hru. A pochybujem žeby bol Total_Noob natoľko blbý, aby bola zakúpená hra k hacku potrebná pre všetky PSP s fw nad 5.51. Veď SONY by túto hru stiahla z predaja, alebo by ju zdražela natoľko, že by mala z toho zisk. Total_Noob určite nájde iný spôsob. Ak tu píšem sprostosti tak ma opravte ja som článku veľmi nepochopil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ta hra c ospouští hbl na 6.31,tu chybu pro HBL v ní našel pracovník od sony a proto nevidala Sony opravnej update,získává z toho money,ale tak musíme věřit a doufat že celej HEN neni jenom jeden velkej blbej fake,a fasta,když je někdo blbej a updatuje na 6.31 tak musí mít Golf hru,protože ta chyba v pataponu je už opravená

EDIT: píšou taky že kdyby na 6.31 byl portnutej HEN tak by sony vydala další záplatu nebo tak nějak

Ale! ... Vždy je ale. Takže nechápu všichni nadšeni jen zatím, Total_Noob není uvolňuje, že dokud Sony dělá pohyb jako první. Můžeme očekávat, že 6,20 TN-brzy a 6,31 TN-li Sony navazuje na novou verzi firmware.

Přímo z blogu Total_Noob je:

Budu uvolnění HEN pro 6.20. Když Sony uvolní nový firmware (ale já si to nemyslím, protože oni se nestarají o PSP už), budu port to 6.31 (nápad Flyer).

Nevím jak vy, ale já jsem pumpoval dýchat trochu života zpět do svého PSP jít.

Takže z toho podle mě vyplívá že po uvolnění 6.20 henu,pokud vidá sony novej FW tak se pustí do konverze na 6.31 (ale sony se už o PSP nezajímá,teď řeší problém prolomení u PS3)

Takže teda nikdo nic neví :( :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aj ty? Ja tomu chápem tak, že plánuje urobiť port na 6.31 a na 6.20 urobí HEN len ak SONY vydá nový fw. ale veľmi tomu neverí, lebo sa SONY už o PSP nezaujíma. Takže HEN vyjde na 6.31 a my zaktualizujeme z 6.20 na 6.31.. Ale každý hovorí inak. To vážne nikto nevie anglicky? :D ja teda nie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy ste kokoti,ten překlad neni přes google translate ale od V0ndyho,a V0ndy to přes translator nedělá...

TN udělá nejdřív 6.20 samozřejmě! takže vydá 6.20,a pak počká až sony udělá 6.32 (možná 6.40 xD),a až sony vydá opravnej patch v 6.32 tak vydá HEN pro 6.31, VŠECHNO JE NAPSANÝ V PŘEKLADU ,že kdyby nejdřív vydal 6.20 a potom 6.3x tak by Sony vydala patch pro golf,a hackeři maj útrum,nebo stáhne z prodeje golf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ci vole a to nemôže písať TN po nemecky či po akom? :D veď to sa nedá keď čítam napr. na psp zone / psp fun tam každý tvrdí inač. A k tomu ja mám dlhé vedenie takže musím si ja cez noc to dať do poriadku a porozmýšlať ( xD ) . Šak ja nie som normálny :D sa mi snívalo že som stretok TN aj wolowa :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu