Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Každý to pochopil inak :D . ale ved práve na 6.31 potrebuje nový fw aby mal informácie, ako to funguje či dačo také som čítal..Skúsim to nájsť

Tu to je:

http://www.pspzone.sk/news.php?readmore=1969

Text:

Total_Noob včera uverejnil na svojom blogu zaujímavú informáciu týkajúcu sa jeho práci na novom HENe...

Pokračovanie

Total_Noob vo svojom poslednom príspevku hovorí že nebude momentálne pracovať len na prichádzajúcom 6.20TN-A (HEN) ale začne pracovať aj na verzií 6.31TN-A (HEN)

Vývojárova poznámka: 6.31 (HEN) vypustím až keď spoločnosť SONY vypustí svoj ďalší FW. ( Nemyslim si že dalši FW vypustí kedže SONY sa už o PSP viac nestará )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.> Našel jsem tento FAQ kde vyjadřuje pspgen k TN henu. http://www.pspgen.com/faq-reponse-questions-hen-total-noob-actualite-195367.html

2.> Vyčetl jsem z toho že vydá prve na 6.20 a pak na 6.30/6.31 nebot prej posloucha hlasdi ostatních nebo co to tam bylo napsano a že 6.31 by trvalo strašně dlouho než by ho udělal.

3.> Ve FAQu je psáno že žádné změny ve vydaní henu se nemění. Takže před vánocemi

4.> Omlouvám se za svůj pravopis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Newsky z wololova webu :D Nejspíš nej spravy pro uživatele ofw 6.20

Před několika dny oznámil, že on by Total_Noob

pravděpodobně port pro jeho slepice 6,31. Pro některé z důvodů, to zdálo se zmást mnoho lidí, a lidé se zeptat, jestli by měli upgradovat na 6,31.

Stručná odpověď zní: NE, pokud chcete hacknutý PSP, NIKDY upgrade, to je základní pravidlo.

Dlouhá odpověď:

Víme, že jádro zranitelnost existuje na všech FW až 6,31. Víme také, že Total_Noob začal pracovat na slepice pro oba 6,20 a 6,31. Nikdo nemůže předpovídat budoucnost, a my nemůžeme říci, zda slepice bude uvolněna pro 6,31 nebo 6,20 první, nebo oba současně (i když Total_Noob nedávno uvedl, že by to pro uvolnění 6,20 první, a pak práce na 6.3x V závislosti na reakci Sony).

Ať se stane cokoliv, kteří zůstanou na firmware 6.20 se lidé budou mít možnost aktualizovat na 6,31 v případě potřeby. Lidé, kteří upgrade na 6,31 nyní nebudou mít možnost downgrade na 6,20, a mohl dostat v háji.

Takže, ať se stane cokoliv, pobytu v 6,20 je nejlepší volbou pro teď. Vlastně, pobytu v nejnižší možné firmware je vždy tou nejlepší možnou volbou můžete udělat, pokud je vaším cílem homebrews a vaše PSP ještě není hacknutý.

Lidé, kteří se zajímají pouze o hraní online a hrát oficiální hry jsou samozřejmě nejsou zaměřeny tento post, ale já neočekávám takové lidi číst můj blog tak jako tak icon_razz.gif

Total_Noob vyslán rychlý update na svém blogu mluvit o jeho pokrok v průběhu týdne (díky za tip Tomcluse):

  • - Obrácený všechny systemctrl vývozu

  • - Přidáno USB nabíjení baterie

  • - Přidána možnost sledovat 480 × 272 avc video

  • - Přidána funkce přeskočit gameboot

  • - Přidána možnost skrýt PIC0.PNG a PIC1.PNG

  • - Opraven problém s některými homebrews VLF

  • - Přidána možnost nastavit rychlost procesoru

  • - Přidána funkce falešný regionu

  • - Přidáno TN síť aktualizace

  • - Vyřešeno všechny důležité NIDS

  • - Zvýšená homebrew kompatibility

  • - Compressed rebootex

V jednodušší slova, Total_Noob pomalu přidávat k jeho slepice funkce, které byste normálně vidět v CFW. Já jsem osobně pro křížení prsty odemknout na extra 32MB, a doufám, že plugin podpora bude dělat taky. Total_Noob mi řekl, že má podporu pro PSPLink teď, ale já jsem nemohl potvrdit, a to buď proto, že jsem neměl nastavení mé PSP správně, nebo možná právě proto drobné chyby na začátku beta jsem dostal.

Pokračovat v dobré práci, TN icon_smile.gif

A ještě jedna newska.dridri pracuje na svem iso loaderu pro 6.20 ZN (HEN).

Tak mislím že jsem štastný s jeho pokrokem :) .

A omlouuvam se za ten překlat. je to od google :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu