Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

novinkdy co jsem zaznamenal na TN blogu:

Na TN blogu jsem vyčetl spekulace že TN hen by měl vyjít 20.12. 2010

Na tn blogu jsem našel toto

[@ Atros,

Nelze říct, jestli její pravda, ale dridri nebo dridri85 je známý člen hackingu PSP. Dělal a ISO nakladač pro HBL, ale to nešlo dobře, protože to potřebují jádra využít. Podle wololo blog a další příspěvky od dridri, on říká, že nakladač ISO (ISO OpenIdea Loader) je již hotov a teď čeká na HEN. Můžete věřit na to, myslím.]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem z5 a chystam tut na ottd,v sobotu prijel strejc vypil 6 piv a pul litru vodky a misto aby chcal do hajzlu tak pochcal dvere xD,no a ja ted moc psp neparim za 1,mam ho zabaveny a za 2 tocim v samp serial my name is not earl,jinak pokud ho mam v ruce tak parim ottd nebo sem na netu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem četl na wololo.net že T_N uspěšně sprovoznil 98% HB her na TN henu. a četl sjem tam že se nějake tými už pokoušejí udělat iso loader pro 6.20 tn hen.

Total_Noob mi řekl, že před několika dny, že slepice byla velmi blízko k dokončení, a on potvrdil, že v poště na pspking.de německé stránky. On oznámil, že jeho slepice má nyní 98% homebrew kompatibilitu, VSH menu (pravděpodobně podobný tomu, co jsme na M33 a Gen CFW), a "NanGuard" rys, který bude bránit lidem z hloupě psát věci na flash.

zdroj PSPKing.de (díky Ah-Chai a Mark za tip!)

Minule jsem mluvil Total_Noob, tam byl ještě pár věc dokončit a několik chyb opravit, jako je odblokování 32MB rozšířené paměti na modelech, které jej podporují.

Všimněte si, že ačkoli Total_Noob oznámil, že jeho slepice nebude mít podporu ISO, několik týmů jsou již aktivně pracují na hře nakladače (jako Open Idea Iso Loader podle dridri, který pravděpodobně zatížení ISO / CSO a PSX her). Takové nakladače budou pravděpodobně přijaty v souladu s FW 6.xx s malým úsilím, a já jsem víc a víc přesvědčen, že to bude během několika dní po vydání slepice před věcmi, jako iso nakládky nebo plugin podpory jsou k dispozici.

Slepice (Homebrew Enabler) je nástroj, který umožňuje spouštět nepodepsaný software (homebrews) na PSP přímo z XMB. Ve výchozím nastavení slepice umožňuje pouze homebrew zatížení (i když Total_Noob posunout hranice o kus dál přidáním funkcí, jako je VSH menu) a není příliš odlišný v jejích cílů z nástrojů, jako je HBL. Ale na rozdíl od HBL, se opírá o využití jádra, což v podstatě umožňuje přístup ke všem funkcím z PSP. To umožňuje uživatelům získat plnou kontrolu nad svými PSP, pro lepší nebo horší.

Překladač google to moc dobře nepřeložil alespon něco no xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

best novinka. Každy se tu dohadoval jaky hen vypustí T_N první. už to je možna jasné. wololo upozornil na svem webu že sony se velice brzy chysta vydat novy ofw 6.35. tak nejspíš vypustí oba tn heny.překlad z google.cz ve spoileru.

Sony oznámila plánované vydání nového firmware 6,35 velmi brzy.

Tento firmware přidá kompatibilitu Qriocity, brzy být propuštěn on-line hudební služby (pamatuji si, když Sony zaregistrovaly, že jméno před chvílí?)

Byl bych překvapen, kdyby tento firmware záplaty Total_Noob jádro zneužít, ale to bude asi patch golf Hotshots využít. Nejsem příliš starosti i když máme jiné karty si rukávy icon_smile.gif

Chtěl bych poděkovat společnosti Sony pro vedení aktualizován s některými (relativně) smysluplný obsah pro PSP (mám na mysli, nejsou pouze bezpečnostní záplaty). I když jsem asi nebude upgrade ve chvíli, to je hezké vidět, že naši konzoli je stále trochu lásky, a tak, díky za který Sony.

Zdroj Playstation blog, PSP-hacks.com (také díky Muffinheadicus za tip!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespamujte p*čoviny okolo češtiny,všichni víme že genius píše hrozně.

a teď k věci,jak asi víte SONY vydala opravný FW 6.35 a je tedy zamezena používání Golf exploitu,a přidává 1 funkci pro ťongy,takže tu máme překlad (spíš novinky z psp.novinky) a upravený info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu