Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ten kkt T_N chced ted vypustít hen přímo na ofw 6.35 ktery se nebudoe spouštět ze hry ale přimo s XMB menu. ve spoileru toho máte víc

TN Slepice bude uvolněn k 6,35

30.listopadu 2010 v TN Slepičí | 88 komentářů

Důležitá poznámka: Následující článek představuje své vlastní pochopení současné situace, a není oficiálním prohlášení Total_Noob. Jen citát: "Já budu propuštění HEN pro 6.35 s VSH Exploit" je jím a zbytek je můj vlastní výklad. Nejsem pracovat na slepice, které je 100% TN práce.

Aktualizace: Chcete-li vymazat nějaký zmatek: to je ještě možné, že TN bude uvolňovat 6,20 Slepice před 6,35 slepice, nevím o tom a já jsem se ho zeptat dosud.

Hodně jste se vyptávali ticha Total_Noob v poslední době, i přes vydání nového firmware od Sony, OFW 6.35.

Možná si vzpomínáte, že TN je původní plán byl vydat Slepičí pro OFW 6.20 přes Patapon využívat a HBL, a on řekl, že "Když Sony uvolňuje nový firmware [on by] port to 6.31".

Toto prohlášení bylo za předpokladu, že Sony by vydal nový firmware po vydání slepice, aby se patch ... ale přišel nečekaně 6,35.

Můžete také uvědomit, že Total_Noob oznámil, že on má také VSH uživatelském režimu využít, aby mohl pracovat s slepice. Po projednání s několika hackery, že se rozhodl držet pod pokličkou, že jeden a použít Patapon využít na 6,20 místo 6,35 ... ale znovu přišel a změnil věci.

Za současného stavu, uvolnění slepice pouze 6,20 by se cítil jen jako "semi úspěch" ... já jsem kontaktoval Total_Noob včera, a jeho odpověď byla krátká, ale jasná:

Budu uvolnění HEN pro 6.35 s VSH Exploit

Takže tam jdete.

To znamená několik věcí:

  • Total_Noob byl pravděpodobně velmi zaneprázdněný nedávno portování jeho práci na nový firmware a nové využití. Takže pojďme nechat ho dýchat icon_smile.gif
  • Toto zpoždění může oznámit vydání slepice, ale nejsem si jistý, že Total_Noob mi neřekl, jak daleko je v přístavu.
  • Slepice budou pracovat přímo na 6,35, nebude vyžadovat komerční hra, nebo dokonce demo, a nebude vyžadovat HBL. To bude probíhat přímo z někde v XMB

To je docela dobrá zpráva pro majitele 6.3x Myslím, že icon_smile.gif

Jo, a bez ohledu na to, ne upgrade pro teď. Já osobně mám důkaz, že slepice pracuje na 6,20, nic jiného. Takže se nemusíte upgradovat, než uvidíte aktuální verzi!

Aktualizoval jsem FAQ s touto novou informací. Pokračovat v dobré práci, TN!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Došlo mi, že 6.36 bude asi jen takovej "dodatkovej" FW kterej je pouze u UMD hry - nvm jak bych to líp řekl. Například FW 5.05 je taky jen u ňáký JPN hry a skoro nikdo ani neví, že vůbec existuje. :)

Navíc ani Update z vytažený ISO hry udělat nejde bo to jsou 3 soubory (DATA.BIN, EBOOT.BIN, PARAM.SFO) a v PSP vám to napíše Corrupted data.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo dneska jsem četl o všech FW co kdy byly páč nic na CF novýho nebylo :D,a asi 5.55 bylo taky ke stažení jen s některejma UMD,normálně ne

]5.55 - Neznámo

- dostupné jen s některými hrami na UMD

- nová ochrana her, které požadují tento FW

EDIT: TN Slepice bude uvolněn k 6,35 to mě dostalo xD

ED!T 2 : co jsem z toho pochopil je jen že 6.35 bude využívat nějakou chybu v XMB teda c osem pochopil je to že to bude něco jako ChickHEN )ten probíhal pomocí TIFF)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to asi poriadna somarina ale tak ma napadlo, keď je fw. 6.36 "neúplný" to by bolo perfektné keby sa ten fw dokončil nejakým týmom a bol by to nový CFW ale viete s takými vecami ako rôzne programy ako PSPTube, podpora ISO/CSO no veď viete :D to by bolo perfektné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FxR ja som napísal že je to moja myšlienka hoc je to somarina :D :

"No je to asi poriadna somarina ale tak ma napadlo, keď je fw. 6.36 "neúplný" to by bolo perfektné keby sa ten fw dokončil nejakým týmom a bol by to nový CFW ale viete s takými vecami ako rôzne programy ako PSPTube, podpora ISO/CSO no veď viete :D to by bolo perfektné :)"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zksuim udělat TuT na OTTD ale ted ti dám pár rad,vypni wifi,stáhni ten ottd kterej sem psal v ottd poradně,stáhni HBL r107,měl oby ti naskočit bláboli a dole by mělo být Running Main a pak by mělo naskočit OTTD

+ NAŠEL SEM RADIO PLAYER CO PŘEHRÁVÁ CZ RÁDIA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu