Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

TN HEN - D (+E) + Prometheus iLoader/DG na 5.03/PSX Podpora/ - Update 5.3.2011


FxR

Recommended Posts

  • Odpovědi 2k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Lidi mám problém.. DG sem už dělal u sebe vše v pohodě ale teď to dělám kámošovi a když chci otevřít složku f0 tak to nejde píše to ,,adresář je porušen a je nečitelný,, chtěl sem udělat znova psar dumper ale bojím se bricku (njn neni moje) díky za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

the memory stick could not be read. if you cancel, you may not be able to start the psp system. check that memory stick is correctly inserted, and then press the X button....překlad :Memory Stick nelze číst. Pokud zrušíte, nebudete moci spustit PSP systému. zkontrolujte, že Memory Stick je správně vložena, a stiskněte tlačítko X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nůže mi někdo už poradit ? Lidi mám problém.. DG sem už dělal u sebe vše v pohodě ale teď to dělám kámošovi a když chci otevřít složku f0 tak to nejde píše to ,,adresář je porušen a je nečitelný,, chtěl sem udělat znova psar dumper ale bojím se bricku (njn neni moje) díky za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrej :) Udělal jsem DG z 6.20 na 5.03 (PSP 3004, deska 3g) pak jsem hodil na kartu kxploit a Prometheuse (nebo je i lepší alternativa?). Spustil jsem kxploit (podepsaný) automaticky to nahodilo prometheuse a ISO hry šlapou. Jen mě zajíma, kxploit a Prometheuse musím mít pořád na kartě a spouště po uplném vypnutí psp? :-O Takže ve f0 je pořád OFW, a tohle je jen emulator a chová se jak CFW? Sám mám doma PSP 2004, mám tam CFW 5.50 a nemusím se o nic starat, proto mě to překvapilo. Děkuju za odpověd ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, je to přesně jak píšeš, ve flash paměti je pořád OFW. Hen se načítá z karty, nikam do PSP se nezapisuje a během každýho opětovnýho načítání systému se načte OFW. Prome je momentálně nejnovější a i nejlepší, hlavní výhoda je podpora her, co vyžadujou FW 6.30 - jinak je to klasickej GEN-C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu