Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PSP 3xxx znovunahazovani HENu


jdf

Otázka

Ahoj, mam PSP 3004, spustil jsem si na nem CFW ChickHEN a nasledne Prometheus. Veskere ISO i CSO programy chdi naprosto normalne. Problem je s tim, ze co jsem se docetl, tak tento model nejde "flashnout natrvalo". Takze pri kazdem restartu se nahodi znovu OFW.

(myslim, ze se to stane i pri vybiti baterie pri hrani = vypnuti>restart). Nikde jsem o tom nic moc nenasel a rad bych si to ujasnil.

a) Je nejaky zpusob(plugin), jak udelat, aby se to pred vybitim uspalo?

b) Kdyz to znovu nahazuju, tak mohu ty dva programy nosit celou dobu na karte a pak spustim jen ChickHEN a frcim? Nebo ChickHEN a nasledne Promethea? Popripade jak to znovu nahodit? Uplne stejne jako pri te prvni instalaci? Nebo ChickHEN stejne a u Promethea se macka L + X nebo jen L?

Predem dekuju za odpovedi a konzultaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

a) nevim o zadnem takovem pluginu, ale teoreticky je samozrejme mozne, aby existoval. Technicky to mozne je - tak at napise nekdo, kdo o nem bude vedet :)

b) chickhen a nasledne promethea. Nahazuje se to stejne, jako pri instalaci, akorat pri spousteni promethea nic nedrzis a samo se to hned po spusteni promethea nahodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu