Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Smackdown vs. Raw 2011 PROBLÉM!


sewa

Recommended Posts

  • Odpovědi 66
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vyser se na to a takovou pitomost nehraj.Osobne proti boxu nemam nic,ale wrestling musel vymyslet totalni kreten.Je to "sport" idiotu.
Wrestling je show, bojový sporty dotažený ad absurdum. Něco jako monstertrucky, nebo když se perou holky v želé. Je to zábava, kde nezáleží na tom kdo vyhraje. Ale jak vyhraje. Nesmí se to brát vážně, spíš si dát pár piv a prostě si to užít. Já zase třeba nechápu lidi co se hrabou v tabulkách, řeší kdo má kolik bodů, s kým hraje/bojuje, jestli doma nebo "venku", jakou má zrovna formu apod. ale neberu jim to. Spíš mi přijde idiotstký někoho nebo něco takhle veřejně odsuzovat na základě vlastních sympatií.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řekněme že si to trochu přehnal.... A já si myslím že jak říkal deiotaros je to show a hlavně divadlo... Lidi se u toho zříděj, ale nikdo tě nenutí ani to hrát, ani na to koukat, tak to nemusíš hned pomlouvat a odsuzovat...

A s tym ebootem... Proboha dyť je to jednoduchý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu