Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox ban a vyplati se koupit


goldberg

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
''výbornej'' názor...jsou lidi kteří nehrají online

Nevím no. Já jsem odchovaný na PC a tohle bych si dovolil tvrdit opravdu jen u PC her. Na Xboxu mně absence online hraní trápí snad jen u sportovních her nebo u takového SKATE 3. Myslím, že je spousta lidí jako já, kteří hrajou online jen na PC. Xbox jsem si (nedávno) hlavně pořídil, abych si mohl zahrát hry, které jsou jen na konzole, nebo multiplayer s kámošem na jednom Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ono to neni jen o tom ze hrajes s nekym Multak,ale take o tom ze na Live mame nakou particku a ackoliv hrajeme trebas kazdej jinou hru jsme v party a je prdel,kecame radime si co kam kde je,takze asi tak.Uplne neco jineho nez sedet doma u PC a nebo zabanovaneho xka jak zalud.A toto ti potvrdi kazdej kdo na Live je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Možná jsem měl spíš citovat to, na co jsi narážel ty: "xbox s banem a xbox bez live je to samé = na piču", abych byl lépe pochopen. Jinak jsem to samozřejmě myslel, tak jako ty.

Já když hraju na PC, tak jsem taky s kámošema na Ventrilu, které znám IRL a hrajem spolu spoustu her. Kdybych mel Xbox blíž k PC, tak bych to tak měl i na xboxu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu