Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak na Flash Xboxu ?


Propi

Otázka

Zdravím, flashuji psp a nedávno mi jeden známý nabýdl jestli bych si netroufnul na Xbox, ale po nějakém hledání a googlování jsem nic moc nenašel. Pár lidí co to dělají jsem našel ale žádný kloudný návod ne. Dočetl jsem se že se snad dá flashnout CD-ROMka a pak se dají stahovat a vypalovat hry na DVD a Xbox vezme pálené DVD, a taky se dá flashnout HDD a potom se dají hry stahovat přímo do Xboxu. PDT_thk.gif To jsem se tedy dočetl.

Tak bych chtěl poprosit o nasměrování na nějaký návod jak flashnout Xbox (v češtině!!) nebo poradit jak se to dá a jestli to není težké a pod. :cheesygrin:

bigups.gif díky ! icon_wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejdřív by to chtělo poohlednout se zde po foru je tu spousta návodů jak dostat do mechaniky FW LT 1.1 popřípadě LT 1.2 jak postavit ten převodník na vyčištění mam dojem klíče a jak rozebrat xko bez porušení reklamační plomby ... Flešnout xko není zdaleka tak jednoduchá zaležitost jako u PSP pomocí pandory batery a memory sticku či použití chicken hen ... Pro xko už to chce trochu znalosti v elektro oboru ... Jo a na JTag zapomeň to byla otazka minulých xboxů s dasch do 8555

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu