Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Reproduktory nebo sluchátka?


Christian1468625435

Otázka

Dostal jsem Xbox 360 (Slim) k narozeninám. A chtěl bych se zeptat jestli budou vhodnější reproduktory (2.1) nebo sluchátka s 5.1 "efektem" pokud jsem to správně pochopil. Ve prospěch sluchátek hraje především že nikoho neruším naopak cena mi moc nesedí chtěl bych za reproduktory/sluchátka utratit maximálně 2000,-.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Kvalitní repro 2.1 seženeš okolo 1000Kč... A řekl bych, že je to rozhodně lepší zážitek než ze sluchátek. Navíc je to přirozenější a víc autentické....Takže bych doporučoval např. repro co mám já (viz. podpis) a nějaký průměrný sluchátka na večerní hraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě jedna otázka- je ten rozdíl v prožitku velký mezi např. vestavěnými reprodukty TV a 2.1 sestavou?

V TV su repro slabsie bez kvalitneho subwoofera, ale niekomu postacuju. Ak mas kvalitnejsie repro so subwooferom, tak zvuk je samozrejme lepsi. A samozrejme je zvuk este vierohodnejsi, ked mas repro zostavu 5.1 s optickym vstupom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

sezen si starsi harman/kardon soundstick II, do 1000kc by ses mel vejit je to 2.1, mam je u pocitace a jsem doooooooost spokojeny ( 2*4repracky v pruhledne tycince a subac s regulaci basu vypada jak z marsu, taky pruhledny) s tim kluku neprohloupis a vyser se na geniusy a jine mrdky. http://www.zbozi.cz/p86894-jbl-soundstick-ii/?q=soundstick%20II&q=soundstick%20II&r=hint&sId=bDMQuqE-wkUh_iTqLIkv&categoryPath=/elektronika/audio/reprosoustavy-a-reproduktory&thru=&categoryId=40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Bankrotari, nebud nervni, hosik potrebuje byt jisty z jakych repraku oslnujicich hodnot lepe vyuzije schopnosti konzoly, jen ho nechme. To me uz spise serou zmrdi jak drze rvou (pisi) po PACOvi, na czsharu. Jejich drzost je neskutecna, misto toho aby byli radi, ze nemusi platit za hry tak jeste se divi jak to, ze ta novinka co ma ofiko vyjit za tyden tam jeste neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No hele myslím, že hlavní pointu toho topicu jsme vyřešili... Takže není důvod to tady dál spamovat.

Takže Christian, můžeš locknout téma. Máš co si chtěl, a takhle si tu akorát budou uspokojovat svý ego tihle "rejpálci" a paka... (seetal tebe nemyslím)

(Upravit příspěvek -> Rozšířená editace -> Close this thread)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu