Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[TuT] Spuštění her vyžadujících FW 6.31 na CFW pomocí ISO Toolu


NuM3Ro

Recommended Posts

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Super mám to --------> pro všechny 5.03 MHU/HEN -- GEN-C

1. Zapnete iso-tool

2. Uděláte decrypt podle RaZzera

3. Dáte Patch -> Patch Prometheus -> 05/ -> Start...... CG právě můžete pařit GoW 'Ghost of Sparta :)

A kdyby to nešlo eště nastavte ISO MODE na M33 driver....... toe vše

RaZzeRe kdyžtak si to editni a připiš todlencto k tomu tvýmu návodu...... kdyby s tim měl někdo problém...

Protože vim že je tu dost lidí co neuměj hledat :D DíK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Mám PSP Fat 5,50 GEN-D3.

Nahrál jsem si ISO GOW: Ghost of Sparta. Stáhnul jsem už 2 verze a pořád to nefunguje.

Použil jsem ISO Tool 1.84 a zkusil jsem to Encryptnout. Nešlo to. Pak jsem zkusil ještě patch s tím, že jsem zvolil Prometheus. Napsalo se mi finished. UMD ISO Mode jsem dal na M33 i na NP9600, ale nic.

Vyskočil jsem z toho s tím, že pak šrotuje paměťovka a nic se neděje.

Co s tím?

EDIT: Teď jsem zkusil Metal Gear Solid: Peace Walker. Zkusil jsem to Encryptnout a Patchnout a taky to nefunguje. Nemůže to být verzí CFW?

EDIT2: Tak nechápu !!! Udělal jsem to ještě jednou, úplně stejně. Jediné, co jsem udělal navíc bylo to, že jsem VYPNUL PSP. Znovu jsem provedl uplně to samé a najednou to jde.

ZUZY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak sám píšeš máš 5,50 GEN-D3, ten patch jak je psanej Funguje na 5.03 - ten prometheus. Holt musí se to všechno oskoušet...

Chce to zjistit co funguje a naco a udělat nějakou tabulku atd..

Asi takhle.. Komu to nepude na ten patch 05/ tak skoušejte jiný... a který vám pudou tak napište a k tomu vaše CFW abysme mohli udělat nějakej topic na patchovaní i s tou tabulkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám PSP3000 s CFW 5.03 GEN-C (zkoušel jsem i Promethea) a menší problém s hrou GoW-Ghost of Sparta....samotná hra mi normálně funguje, ale veškerá videa v ní jsou neskutečně trhaná....vůbec netuším čím to může být. Zkoušel jsem hru patchnout, ale stále se videa sekají (oranžová LED při nich bliká jak o závod).....přitom jiné hry (starší) mi bez problému fungují. Netušíte čím to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš CPU GAME na 333/166? Hru v .ISO?

Mě na Fatku hra jede plynule jak má.

Hru mám v ISO a zkoušel jsem přepnout CPU CLOCK GAME na 333/166 a nastaven M33 driver....a stále se video hrozně seká, hra jde pak ale plynule....každopádně mi to štve:( Ještě mě napadlo jestli to není třeba kartou, že by měla malý přenosový rychlosti...mám Sony MS Pro Duo Mark2 16GB (MS-MT16G)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu