Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

JMicron JMB36X Controller vs mechanika XBOXU


Bigelow

Otázka

jde mi o to ze mam notebook a potrebuji flashnout mechaniku xboxu vse potrebne mam a jde mi o radic mam express card esata 1-Chanal v notebooku a mechaniku mam propojenou pres esata - sata kabelem dale napojenou mechaniku na ck3 tu kostku na flash vse mam zaple sviti vse modre ale proste v jungle flasheru mechaniku ani v pc mechaniku xboxa nevidim a pritom ovladac na radic mam (co nainstaloval windows : JMicron JMB36X Controller vse nainstalovany ale proste mechaniku nevidi co s tim ? jak donutit aby windows XP videl mechaniku xboxu dik moc

kdyztak casteji jsme na icq 444-762-733 ale sleduji i sve prispevky dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

to se tu nenajde nikdo kdo by mi pomohl ? to musim jeste nekde nastavit v biosu nebo proste mechanika xbox je sata a tak potrebuje i sata radic mam sice esata radic ale prevodovy kablik z esata na sata mam to tak zapojene a porad nic jungle flasher mi vidi radic ale od radice dal mi nevidi mechaniku tak kdy to mam vyple nebo blbe nastavene v drivers ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu