Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jsem Lama aneb kdy dostanu ban:D


SGCZ

Recommended Posts

tak trochu pro odlehceni sem davam tenhle topic. Predem upozornuju ze jsem naprosto smiren s tim ze me BAN ceka, nebrecim a brecet (nad vlastni blbosti) nebudu jen to beru z notnou davkou nadhledu a humoru o humor tu jde predevsim ;-). Piste tu jakekoliv nazory.

Tak Mam Xko s flashem, s novym dashboardem, hral jsem hry jeste pred oficialnim vydanim v CR, chodim na LIVE.

PS: pokud tohle cte nekdo z MS tak zavazne slibuji ze pokud nedostanu BAN budu si kupovat Gold ucet MS pointy a pokud BAN dostanu tak si nekoupim uz nic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak trochu pro odlehceni sem davam tenhle topic. Predem upozornuju ze jsem naprosto smiren s tim ze me BAN ceka, nebrecim a brecet (nad vlastni blbosti) nebudu jen to beru z notnou davkou nadhledu a humoru o humor tu jde predevsim ;-). Piste tu jakekoliv nazory.

Tak Mam Xko s flashem, s novym dashboardem, hral jsem hry jeste pred oficialnim vydanim v CR, chodim na LIVE.

PS: pokud tohle cte nekdo z MS tak zavazne slibuji ze pokud nedostanu BAN budu si kupovat Gold ucet MS pointy a pokud BAN dostanu tak si nekoupim uz nic :D

Pirát a ještě bude dávat ultimáta, tak myslím si něco o tom prvním bodu u tebe :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D jestli jsi stejný pirát jako já, hrát hry týden před vydáním po mp tak to ti ban dají, nebude to ale hned a ms pro tebe chodit nebude neví tvou adresu musel by jsi jim poslat což budou zkoušet mailem jako že jsi byl vylosovaný atd výhry prostě spammy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu