Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPTube - YouTube na PSP :D


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 125
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

mám taky prblém všechno sem udělal nakopíroval do GAME150 protože se mi to v GAME352 nezobrazí tak v PSP se mi to objeví spustím vyberu si síť a potom se připojuju a když se připojím naběhne šedivá obrazovka a nahoře je napsáno No Video a PSP se sekne a potom se hned vypne nwm co stím prosím poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
mám taky prblém všechno sem udělal nakopíroval do GAME150 protože se mi to v GAME352 nezobrazí tak v PSP se mi to objeví spustím vyberu si síť a potom se připojuju a když se připojím naběhne šedivá obrazovka a nahoře je napsáno No Video a PSP se sekne a potom se hned vypne nwm co stím prosím poraďte

Když máš fw 3.90 tak adresář GAME352 nepoužívej, ten fungoval jen na fw 3.52. Nahrej to do adresáře GAME a mělo by to jít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Caute,mam PSPTube for 3.71 M33-3, Zapnu to a vsechno vypada ok. Napr. ten prohlizec Dailymotion jede uplne v pohode,ale jak zapnu youtube tak to najde vsechny videa stejne jak na PC ale zadny se nechce zacit nacitat... Nevite cim to je ? ( vsechny ostatni prohlizece v PSPTube(Dailymotion,FNN News,AmebaVision) ale YouTube proste nejde... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

No je to zvlastni ale program PSPTube ktery ma jiz v nazvu tak nejak to Youtube neumi bohuzel prehravat videa z Youtube (coz se dost hodi). Ale myslim ze je to tim ze Youtube casto meni ten svuj format nebo co. Nevim presne jak to tam je, musel bych se podivat vic. Ale je to skoda protoze treba videa z Dailymotion nebo GVidea jedou skvele :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No je to zvlastni ale program PSPTube ktery ma jiz v nazvu tak nejak to Youtube neumi bohuzel prehravat videa z Youtube (coz se dost hodi). Ale myslim ze je to tim ze Youtube casto meni ten svuj format nebo co. Nevim presne jak to tam je, musel bych se podivat vic. Ale je to skoda protoze treba videa z Dailymotion nebo GVidea jedou skvele :)

nefim jak vy ale me to jde skvele, ale az an to ze se mi to pri najetei na 3 stranku tech videi sekne cele ale jinak super HB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu