Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dungeon siege - chyba


USB

Otázka

Zdravím, kdysi jsem hrál na PSP hru dungeon siege, problém byl ale v tom, že když jsem se dostal na úroveň 20(nebo tak něják) vyskytl se ve hře příšerný bug, expilo se mi tam asi 5x rychleji, tím se hra hodně zjednodušila a nudila mě, připadal jsem si jako nějáký cheater...zkoušel jsem stáhnout víc verzí hry ale u všech to bylo to samé.

Nemá někdo ke stažení nějákou verzi, ve které ten bug není?

Nebo je problém někde jinde?Zrovna jsem si dal do PSP nový GEN ale nechce se mi zase expit 20 lvl protože si myslím že je to ve hře a nepomohlo by mi to...

Existuje vůbec nějáká verze bez toho bugu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nn je to normálka já tam měl 2 warriori a 1 mága na lvl 100 pár lvl je blbě udělanejch asi od 19 do 21 od 27 do 30 od 40 něco do 50 ... jukni že to neni bug ale že potřebuješ třeba jen 500 exp možná tam někde vynechaly nuly u exp ne bo je to naschvál ale hraj dál a bude to zas normální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mě to bude GAME BUG, nebo je to prostě ulehčený kůli málo Dungum(zonam)..... Nikdy sem DS nehrál takže nemůžu vědět co a jak ale skouknu ti net a řeknu...... vypadá to celkem dobře asi stáhnu xD

EDIT : Nikde nic jenom nějaká amícká hatlapatilka ale co sem přeložil tak tohle nikdo neřešil takže....... asi schválně (nebo to nikomu nevadí až na tebe :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu