Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kde koupit Xbox 360 S


Shadow222

Otázka

Jistě už víte o mé touze pořídit si model abych mohl hrát Online (jestli jsem starej prodal nebo ne si asi domyslíte...)

Ale já se pátm, kde ho koupit? (samozřejmě co nejspolehlivěji a nejlevněji, popřípadě jestli skočit v Brně do kamenýho), nechi bundle ani s Reachem ani s Fablem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

http://www.originalky.cz/cz/Nove-zbozi/Xbox-360/Konzole/Microsoft-Xbox-360-S-Premium-System-Forza-3-Alan-Wake.html

Vim ze jsi psal ze nechces bundle ale ty hry muzes pak prodat tak za 6OO a osobne jsem v obchode koupil jiz cca 40her 2konzole a mnoho prislusentcvi (bydlim 2 bloky od obchodu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
http://www.originalky.cz/cz/Nove-zbozi/Xbox-360/Konzole/Microsoft-Xbox-360-S-Premium-System-Forza-3-Alan-Wake.html

Vim ze jsi psal ze nechces bundle ale ty hry muzes pak prodat tak za 6OO a osobne jsem v obchode koupil jiz cca 40her 2konzole a mnoho prislusentcvi (bydlim 2 bloky od obchodu).

Shoda náhod, ale zrovna jsem to tam objednal :D, já nechtěl bundle jen s Fable III a Halo Reach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ted se zeptam hodne blbe - nekamenujte me - chci koupit XBox360 synovi - konzoli znam ze svych mladych let a to jen PS1 :) - chtel byhc koupit XBox360 vcetne kinectu - taky si treba neco zaparim s manzelkou - nicmene jsou dve verze 4GB a 250GB - k cemu je ten disk uvnitr ? na ukladani pozic ve hrach ? nebo k cmeu presne ? Na netu jsme nasel neco o tom kolik jake hry maji po nainstalovani do XB360 nicmen to jsou udaje jako 7GB, 4GB atd a to by pak stacila jedina hra a 4GB verze by byla plna...

jak to tedy je a co se vyplati spise koupit ?

a jeste dotaz navic - umi XB360 bezne poreheravat DVD, CDaudio a MP3 ?

diky za info pro zacatecnika - pripadne nasmerovani kde bych nasel odpovedi na takoveto lapidarni otazky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravim, urcite doporucuju 250gb verzi.. na ten disk jdou prave instalovat hry.. (zkrati to loadingy, a dvd v mechanice se nemusi tocit = mensi hlucnost /nicmene tam musi furt bejt/ ), popr. pokud pojede origo cestou pres live.. tak se tam daji tahat dema apod.

jinak ano funguje jako bezny dvd prehravac a s origo dvd nema problem.. pokud by jste chteli avicka nebo jiny format bude xko pozadovat pristup na live kuli kodekum, mp3 nejsou problem a bez problemu je prehraje...

jinak urcite doporucuju precist topic pro zacatecniky kde by meli byt prave tyto otazky zodpovezeny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak lidi zrovna novej Xbox došel, a k tomu bundle s Forzou a Alanem, co myslíte bude Forza v češtině? Pokud ne tak bych ji prodával, předem díky.

To je k comu tento prispevok? :lol:

Vieme, ze ti dosiel X360S a ty sa pytas ci si myslime, ze bude Forza3 s CZ? :lol: Nechces tu hru pustit v konzole a zistit, ze ci je v CZ? A dufam, ze ti je jasne, ze v "Locale" mas mat Czech Republic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je k comu tento prispevok? :lol:

Vieme, ze ti dosiel X360S a ty sa pytas ci si myslime, ze bude Forza3 s CZ? :lol: Nechces tu hru pustit v konzole a zistit, ze ci je v CZ? A dufam, ze ti je jasne, ze v "Locale" mas mat Czech Republic.

Jo, jasně jenže když poruším originální obal tak ztratí na hodnotě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A k comu ti to nase myslenie pomoze? Mysliet je jedna vec a skutocnost druha.

Skus sa spytat tam, kde si to kupil. Ale pravdepodobne by tam mala byt aj cestina.

Tady jde o to, že by někdo tuhle verzi mohl mít koupenou (Bundle s Forzou a Alanem) a mít zkušenosti.

Nejspíš to stejně rozbalím

Ok, hra je CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu