Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Přizpůsobování...


vnav

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Dík, zatím jsem se zaměřil na ty CT a vypátral tohle: neoficiální cxmb.v2 pro 5.03 GEN/M33

Ale odkaz na plugin jim nefunguje pouze na konvertor............

Edit:

Našel jsem to taky tady na fóru, ale odkaz opět nefunguje.......http://totalnoob.bplaced.net/Downloads/cxmb.rar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S kámopšem jsme to vyzkoušeli na mém PSP a všechny pozadí jely úplně v pohodě........Hned chtěl, abych mu ten plugin i s pozadími poslal.

Koukal jsem, že tady na fóru je starý návod a není popsáno, třeba co nastane při vybití baterie nebo shutdownu (mě se stalo, že mi došla baterka, pesko hodí vybitou baterii, pak začne blikat zelená dioda a cca po 15sekundách se vypne. Po nabití jsem ho zpustil, naběhlo normální pozadí, ale žádné ikony (prostě jen obráze), psp se cca po 10s vypne. Po dalším spuštění je už originální pozadí s originálním gamebootem..........taky ve starém návodu nefunguje download.....Žádám tedy, jestli bych nemohl vytvořil nový Tutoriál, kde by vše bylo detailně popsané, stručné a jednoduché............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu