Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 arcade aktuální flash (alzáckej za 4k) - externí HDD


Gerrapa

Recommended Posts

Ahoj lidi. Vlastním xbox s flashem uz asi 3 měsíce rád pařím atd, ale vnitřní paměť je bohužel pouze 256mb. Budu si pořízovat externí pevnej disk a rád bych se zeptal jak je to u novejch konzolí jestli už zvládaj NTFS či ne. Kdyžtak je to tento externí HDD

http://www.alza.cz/western-digital-my-book-essential-3-0-1000gb-d138308.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim ze to tam je ale az takovy expert nejsem tudiz bych to potreboval nejak lajcky vysvetlit :D jestli muzu tento disk http://www.alza.cz/western-digital-my-book-essential-3-0-1000gb-d138308.htm vyuzit jako uloziste na instalaci her ukladani pozic atd... a jestli ano kolik gb budu moct vyuzit. :) nejak lajcky od nekoho pac to co tam pisou de mimo moje znalosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemuzes muzes vyuzit max. 16gb z nej za predpokladu ze bude naformatovanej na fat32 a ne na NTFS... (coz mas ted z toho co jsem pochopil) bud muzes vyuzit jako externi disk flashku do velikosti 16gb.. kdy normalne vlozis a jedes setting > memory > najdes flash das Y a nakonfigurovat pro xbox 360, kdy se pak stava pouzitelnou pro xbox 360 nebo koupis 120 nebo 250gb disk na alze pro xbox a ze shora ho pripojis.. a instalujes na nej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Místo té 16 GB flešky si raději pořiď 20 GB HDD na xbox - vyjde ti to každopádně levněji . Navíc je problém , že xbox nebere flešky od všech výrobců ,takže koupě 16 Gb flešky je tak trochu sázka do loterie . Mohlo by se ti stát , že si ji koupíš a nebudeš ji moci používat . Já jsem si nedávno koupil 8 GB flešku od A DATA a xbox mi ji nechce vzít . Byla tady na to už diskuse .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu