Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PSP] Brno Sraz + Turnaje o hodnotné ceny


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja sem od Brna asi 80 km takze nevim ale nebude nejaky rozvrh ? treba co se bude provadet na miste nebo to budejen tak ze tam proste prijede nekolik lidi a co bude to bude :D

Ano ,den bude naplanovaný předem .. :)

Ale musí se zúčastnit dostatečný počet lidí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

notak jeden tu psal proč se to nekona i někdew inde tak sjem jen reagoval...

KOSS ty si fakt retard ..... tady se jedna jen o BRNO .... je jasny ze kazdy to bude chtit nekde jinde ..... jzs .....

divim se ze ti projde tech cca 20 spamů za den ..... moderatori tady stoji za .......

kdyz uz tak odpovidej SZ .....

E://

ty kretene nevis co je SZ ?...... hej ty si fakt exot ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šak ted tu taky spamuješ... A mproč mě všichni kamenujete?? už mě to docela nudí...

KOSS ty si fakt retard ..... tady se jedna jen o BRNO .... je jasny ze kazdy to bude chtit nekde jinde ..... jzs .....

divim se ze ti projde tech cca 20 spamů za den ..... moderatori tady stoji za .......

kdyz uz tak odpovidej SZ .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rozhodně bych do toho šel, nejlíp v úterý, ve zbytku týdnu mám tak nějak všelijak školu a víkendy jsem pryč, takže pokud není ještě pevný datum, tak bych se přimlouval za nějaký úterý, ještě by bylo dobré uvést jaké hry by se asi nejčastěji pařili, abych si nenabyl paměťovku blbostma a v čem vlastně bude ten turnaj =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu