Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PSP] Brno Sraz + Turnaje o hodnotné ceny


DyTik

Recommended Posts

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau když tak přidej do seznamu hraných her Gran turismo, GTA LCS, a F1 Grand Prix

*facepalm*

....

2> DyTik.... domlouval sem se s kamosema ... ti by jeli take ... tak cca 6 lidi + .... takze jestli to bude na 100% tak mi prosimte napis na mobil .... cislo ti hned poslu SZ .. dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím o napsaní kdo tedy půjde ,vaše nicky ,jméno příjmení !

Chci sepsat seznam a mít v tom pořádek díky :)

+Pokud budete chtít provést servis - tuning PSP ,nebo si zakoupit příslušenství prosím o přípsaní !

pokud se rozmyslíte až namístě neni problém ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda, plánované hry mě netankujou, čili pro mě jasnej provar v jakémkoli klání, to bych si tam hrál to svoje a to můžu i doma, na druhou stranu chápu, že to je sraz pspéčkařů a ne sraz fanoušků japonského anime, takže tam nebude asi turnaj v NUNH3 (naruto), doufal jsem v paření Monster Hunter Freedom Unite, o tom taky nikdo nemluvil, tak nevim, asi bych si tam v koutku hrál to svoje nebo nevím =D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

škoda, plánované hry mě netankujou, čili pro mě jasnej provar v jakémkoli klání, to bych si tam hrál to svoje a to můžu i doma, na druhou stranu chápu, že to je sraz pspéčkařů a ne sraz fanoušků japonského anime, takže tam nebude asi turnaj v NUNH3 (naruto), doufal jsem v paření Monster Hunter Freedom Unite, o tom taky nikdo nemluvil, tak nevim, asi bych si tam v koutku hrál to svoje nebo nevím =D

Můžem pařit cokoliv ,že to je fuk ...,ale nikdo nemá zájem a nic nenavrhuje ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skoda ze to je v Brne az :X do Praglu bych asi jel ale Brno uz je daleko sry :(

Sorry mně tohle ,ale vůbec nezajíma ,nediv se když dostaneš body :)

Jinak potřebuju nutně vědět kolik lidí příde !

At vím jaký mám nakoupit ceny - jak to bude s pronájmem a celkově!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyby byl někdo schopný tohle z organizovat i v Praze byl bych vděčný

bohuzel v praze jsou organizacni jelita:) a kdyz uz se neco zorganizuje, diky najmu je to vzdy prodelek. Vim o cem mluvim uz 6 let organizuju podobne akce v bojovych hrach jako je Tekken,Street Fighter,Soul Calibur,Virtua Fighter, kdysi me i sponzoroval sony,ale od financni krize si akce uz peclive vybiraji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdo by ti uvěřil že tě financovala sony. <to jsi jim tam jako zavolal "čau nechcete mě sponzorovat??" nebo jak?>

Pro tvoji informaci, ono je to kupodivu lehke. Diky me praci spolupracuji se sony,takze neni problem sehnat kontakt. Pro hrace jako takove byl poslednich 5 let manager pro CS a SK Andrej Dula. Jednodusse jsem ho kontaktoval emailem a vysvetlil jsem mu, co se jedna. V me pripade sponzorovani akce v tekkenu na konzolich ps3. Pro podminku byla ucast vice jak dvaceti lidi, napsat kratkou reportaz a vsechno zdokumentovat /vytvoreno promo video/ najdes na youtube + fotky. Vice informaci najdes na www.czecharcade.com, nebo staci zagooglit muj nick a najdes mnoho informaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu