Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PSP] Brno Sraz + Turnaje o hodnotné ceny


DyTik

Recommended Posts

a kdo by ti uvěřil že tě financovala sony. <to jsi jim tam jako zavolal "čau nechcete mě sponzorovat??" nebo jak?>

financovani v tomto pripade spociva,ze spolecnost sony na uvedenou adresu promo veci, hrnicky,tricka,cepice,plakaty. A pak hry na psp,ps3 a ps2, vse je promo only,aby jsi to nemohl pouzit ke komercnim ucelu. Snad ti to stacilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Alkohol 18+ ,mimo prostory.

PSP sraz - turnaje nejsou od toho ,aby se chlastalo to si běž o víkednu - v pátek s kámošema.

PSP sraz je o paření,paření,a paření ;)

Co takhle PSP-ALKO sraz :-D Soutěže o ceny paříš hned po dopití např po několika pivech nebo panácích :-D Uhrání levelu na plech a tak :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Praze to nebude už se to tu řešilo ,nediv se až dostaneš body za spam :)

čest hoj!!...

Odpust si ten spam ,díky

a kdo by ti uvěřil že tě financovala sony. <to jsi jim tam jako zavolal "čau nechcete mě sponzorovat??" nebo jak?>

:) Stačí slušně požádat ...

Co takhle PSP-ALKO sraz :-D Soutěže o ceny paříš hned po dopití např po několika pivech nebo panácích :-D Uhrání levelu na plech a tak :-D

Je mi to jedno co si uděláš ty ,ale neser se mi do mích pravidel dík :)

psal sem ,že pití ne tak pití ne..

OPĚT Připomínám vyvarujte se zbytečnýho SPAMU ,xDante za to už banoval a strhával body :)

díky

---------------------------------------------------------------------------------------------------

Sraz se nekonal ,protože neni zájem nikdo mi neposlal potvrzení registračky boužel.

Když nechcete ,tak nechcete nebudu to z Vás dolovat ,Vaše rozhodnutí ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu