Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

USB hard drive


Nicoolas_Doe

Otázka

Ahoj, chtěl bych se zeptat, co musím udělat, abych rozchodil svůj externí 320 GB disk na XBOXu 360. Dash mám updatovaný, na disku jsem si vytvořil 15 GB primary partition FAT 32 (na druhý partiton mám data) a ve Windowsech naformátoval. Když připojím disk k xboxu dám konfigurovat, tak mi to hlásí, že to nejprve naformátuje disk.

Mě by zajímalo, jestli mi to náhodou nesmaže i tu druhou partition, nerad bych o data přišel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nejde. Jediné řešení pokud se nepletu je mít naformátovaný kompletně celý HDD na FAT32. Ale pokud vím a co mám zkušenosti, tak hdd po naformátování v xboxu vypadá, jako by měl jen 15 GB, ale pokud ho otevřeš a dáš zobrazit skryté soubory, dá se na něj normálně ukládat i další data. Jen je to trochu nepohodlné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No mám disk rozdělený na dva oddíly.

1. 16 GB, FAT 32, primární, prázdný

2. 314 GB, NTFS, plný daty.

Když připojím disk k xboxu a chci ho nakonfigurovat, vyskočí my hláška, že mi to zformátuje disk. Mám strach, aby mi to nesmazalo 2. oddíl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu