Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

XMB REDUX pro 3.52


Zavorka

Recommended Posts

  • Odpovědi 107
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja mam hezci :D

1045836425_7a3da03bf7_o.jpg

taky to mam .je to perfektni xmb , akorad kdyz jsem si to do psp daval poprve tak jsem si to kvuli nemu bricknul :)

nedela ti nekdy kdyz si treba prohlizis fotky a projizdis je v xmb menu jen ty mali nahledy tak ze se ti treba znicehonic sekne cely psp a musis restartovat ? me se to uz parkrat stalo a nevim proc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky to mam .je to perfektni xmb , akorad kdyz jsem si to do psp daval poprve tak jsem si to kvuli nemu bricknul :)

nedela ti nekdy kdyz si treba prohlizis fotky a projizdis je v xmb menu jen ty mali nahledy tak ze se ti treba znicehonic sekne cely psp a musis restartovat ? me se to uz parkrat stalo a nevim proc :(

Ja mam taky tohle XMb. A je super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si tam taky hodil appleCor .... nádhera

akorát mam problém s orientací :D ... popisky chyběj :lol:

přemejšlel sem, jestli si je tam dopsat, ale to se i zase nelíbí, že jsou na straně - nejde nějak změnit pozice toho popisku - např. že bych to dal nad ikonu??

4exist: RCO editor a edituj topmenu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu