Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox 360 Slim-Jít či nejít


carny

Recommended Posts

Ahoj všem .... chci si pořídit Nový XBOX 360 Slim.Ale nevím jestli nedostanu problémy které jsem měl u svého XBOX 360 Arcade (3 Kruhy Smrti,E73 Apod..).Abych si mohl užít kvalitní pařbu bez toho abniž bych furt musel řešit Kruhy Smrti...a kdyžbych měl jít tak do jakého?Do standard 4GB Nebo si 1000kč připlatit a koupit si to i s Hardiskem 250GB...

Poslední dotaz zní (jen tak pro zajímavost).. 3 Kruhy smrti jsou pouze u Arcade nebo se můžou vyskytnout i u Premium či Elite?...

Děkuji za rady Pařmeni a Xboxáci.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E73 rozhodně ne. Jelikož to byl problém přehřívající se konzole a grafiky a to už bylo myslím vyřešeno i u novějších xboxů staršího vzhledu.. Kruh smrti nevím, ale myslím si, že když ho ta konzole nemá kde zobrazit, tak taky ne :) . Pokud by bylo na mě. Koupil bych rozhodně tu s tím HDD. 1000,- za 250 hdd je celkem dobrá cena i srovnatelná s pořizovací cenou běžného 2,5 palcového HDD, takže já bych volil rozhodně tu "dražší" variantu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokuď vím, tak Slimko už má ten autoblock před přehřetím ne? :) Když dosáhne maximalní teploty, tak se xko vypne, aby se nepřehřálo. Taky to máš u notebooku. ;) Takže RROD už není možný, ale každá elektronika se může pokazit. :)

Ber Slimko s 250GB HDD. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu