Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GOW- Ghost of Sparta


Xiron

Recommended Posts

http://www.uloz.to/hledej/?q=chains+of+olympus vyber si :D. Dneska sem si to dohral a ten konec krasně zakončenej akorát oficiálně se uvádělo že tenhle díl je mezi 2kou a 3kou a přitom konec ghost of sparta je stejny jak zacatek GOW2 trosku sem nechapal.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

cau u GOW ghost of sparta nevite nekdo cast myslim ze je to Heraklion nejdriv udelate ty meduzy s tim ptakem ohnivakem pak jdete pres ty tramy svazany pak mistnost a je tam ta upadla socha jedna ze ctyr tou se da posouvat takze dopredu na balkon vpravo si otevru mriz potom dolu sochu vytahnu nahoru skocim na zed tam jsou dve truhly a pak nevim co dal??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau u GOW ghost of sparta nevite nekdo cast myslim ze je to Heraklion nejdriv udelate ty meduzy s tim ptakem ohnivakem pak jdete pres ty tramy svazany pak mistnost a je tam ta upadla socha jedna ze ctyr tou se da posouvat takze dopredu na balkon vpravo si otevru mriz potom dolu sochu vytahnu nahoru skocim na zed tam jsou dve truhly a pak nevim co dal??

nahore je ta socha tak ji jen shod dolu a propadne se zem...taky mi to chvilku zabralo nez mi to doslo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

zdravím, mám problém:D jsem asi v první třetině, v nějaké díře kde se pořád rodí pejsci, je tam stroj který nejde zničit ikdyž používám ty zbraně s "ohněm" které ty jiné stroje ničily. co tma mám udělat? a ještě líp ,je tady někde video návod jako na první díl GoW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj už se mi to podařilo, vždycky jsem počkal až na mě skočili a bylo:D a hned na to další sek, hned za těma psama se proběhne uličkou a má se skočit z jednoho nataženého lana na druhé a pak do baráku který má zničenou zed, pořád skáču a skáču a nemůžu doskočit:Dje tam nějaký trik nebo skáču špatně?:o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to hned za těma psama, vyleze se na "jeřáb", tam se zpustí kámen dolů,musí se seskočit rychle na ten kámen dolů a on tě vytáhne nahoru, tam jsou 2 červené truhly, proběhne se ulička a tam jsou ty lana, skákal jsem to asi 30-40krát a vždycky na to další lano nedoskočím, a mám nějak skočit na to druhé lano a z něho pak do budovy které je rozbořená ze strany odkud tam mám skočit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu