Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kinect- Ano či Ne?


Bazito

Otázka

Ahoj,už jsem zkouknul hromadu videí na youtube kde prezentují kinect jako super revoluční věc. Mě osobně to úplně dostalo a přemýšlím o tom že si kinect pořídím. Cena kinectu se pohybuje kolem 3500+ a pro mě to jsou nemalé peníze. Proto se chci zeptat co si o tom myslíte?? Je opravdu kincet tak vynikající nebo to bude propadák?? Vím je asi brzo se ptát ale je to přeci věc úplně nová která je prvního druhu a proto mám obavy aby to nebylo pro mě zklamání po tom co jsem viděl!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Musis si uvedomit, ze ake hry zatial vysli pre Kinect, ci su pre teba osobne zaujimave. Necakaj, ze Kinectom budes ovladat strielacky v tretej osobe, FPS, RPG, sportove ako ich pozname doteraz ako NHL, FIFA, NBA a ine zanre. Kinect je dobry tak pre rodinnu zabavu, party...presne take hry vychadzaju pre Kinect.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tež by mě zajimalo zda to pujde pripojit pres Jtagovou konzoli nikde jsem se tady to nedocetl zda bude treba ten new dash nebo je to fakticky jen pro ovladani menu dashe pomoci kinectu takze budu rad kdyby se nekdo kdo ma jtag a bude kupovat dal vedet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já bych se na to podíval asi takto....

Určitě je to dobré a hlavně "zdravé" zpestření herního světa. Ono když člověk jen leží anebo ještě hůř sedí u gamesek a hejbá jen prstíkama, to zdraví moc neprospívá.

Pro mě by byla nejlepší varianta, že prostě klasicky hraju a když bych se dostal k Bossovi, tak bych prostě musel vstát z toho brdlohu a pořádně mu přes Kinect "nakopat zadek", aby mě to zase pustilo do dalšího levelu... <to je dobré, to si nechám patentovat>

Ukáže to všechno prostě až čas, nejlepší by bylo vyzkoušet Wii, PSX3 motion a Kinect vše vedle sebe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
trezor to neni az tak pravda aspon ne u toho sportu jinak casem urcite budou i strilecky a tak dale jen co si musis uvedomit hlavne jestli mas doma na to dostatek prostoru nejmen 2 metry od TV a to same do sirky

Myslis strielacky ovladane iba Kinectom? A to si vies vobec predstavit? :lol: Pohybovat sa (chodza, beh) mienis ako? Nebudte naivny, pohyb jedine joystickom na gamepade!

dvbman: Wii a PS3 Move sa ovlada tlacidlami. PS3 Move ma na pohyb joystick, takze tu nie je problem ovladat pohyb v priestore. Kinectom je toto nemozne!!!! A pohybovat sa je najlepsie vonku, v telocvicni a nie saskovat pred obrazovkou :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Myslis strielacky ovladane iba Kinectom? A to si vies vobec predstavit? :lol: Pohybovat sa (chodza, beh) mienis ako? Nebudte naivny, pohyb jedine joystickom na gamepade!

dvbman: Wii a PS3 Move sa ovlada tlacidlami. PS3 Move ma na pohyb joystick, takze tu nie je problem ovladat pohyb v priestore. Kinectom je toto nemozne!!!! A pohybovat sa je najlepsie vonku, v telocvicni a nie saskovat pred obrazovkou :lol:

dalo by se to tak že se posuneš o krok dopředu (běh dopředu) pohyb dozadu (běh pozadu) zadní nohu do strany pro pohyb do stran ale co se týče střílení to je větší problém ... to už bez nějaký zbraně s tlačítkem nelze (lze ale na piču ... jak to šlo vidět na nějakým videu)

nebylo by to tak akční jako cod ale člověk by se zapotil jak cyp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
dalo by se to tak že se posuneš o krok dopředu (běh dopředu) pohyb dozadu (běh pozadu) zadní nohu do strany pro pohyb do stran ale co se týče střílení to je větší problém ... to už bez nějaký zbraně s tlačítkem nelze (lze ale na piču ... jak to šlo vidět na nějakým videu)

nebylo by to tak akční jako cod ale člověk by se zapotil jak cyp

A prikrcenie a potom prevadzat ten pohyb co pises? :D A lahnut si k zemi a tak robit ten pohyb co pises? :D Vsetko je to somarina a nerealnost. Ovladanie pohybu v priestore jedine joystickom!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě jedna otázka :) Mám Xbox 360 Arcade (zabanovanej). Nemám k němu HDD a na interní paměti mám volno kolem 25 MB. Někde jsem četl že Kinect si vyžaduje pro instalaci volných zhruba 130 MB. Půjde mi vůbec nainstalovat?? BTW mám externí disk. Jde nějak pro tento případ použít??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě jedna otázka :) Mám Xbox 360 Arcade (zabanovanej). Nemám k němu HDD a na interní paměti mám volno kolem 25 MB. Někde jsem četl že Kinect si vyžaduje pro instalaci volných zhruba 130 MB. Půjde mi vůbec nainstalovat?? BTW mám externí disk. Jde nějak pro tento případ použít??

Od DB 9199 je mozne vyuzivat USB kluce a ext. HDD (max.16GB) za ucelom potrieb konzoly. http://support.microsoft.com/kb/981974/cs

http://www.paraesthesia.com/archive/2010/07/29/xbox-360-compatible-usb-flash-drives.aspx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

K tomu ovládání: Prý byl dost problém se zvířaty, které se mihly v záběru, to pak třeba kočku nebo psa detekovalo např. jako nohu člověka a hned to udělalo nepřesný pohyb. Nebo taky v přítmí s černochama byl problém, že je to třeba někdy vůbec nedetekovalo. Ale tohle bych řekl se ještě doladí a až vyjde nový firmware tak to bude vychytané.

A jinak Kinect asi fakt jenom s partou přátel nebo na oddych, nevim jestli to bude mít nějaké super bomba hry, který by se daly jinak užít. Uvidíme no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu