Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

abgx360


David007

Otázka

Může mi prosím vás někdo říct co tohle znamená a jestli s tím můžu jít na Live?

Starting Verification

Looking for CBE585E6D1F515F8.ini in the online verified database

There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database

Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination

Verification failed

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Podle čísla je to Call of Duty: Black Ops. Ta hra vychází dnes, takže zde by problém nebyl. Kde by ovšem problém mohl být, je fakt, že se nemusí jednat o retail verzi, ale třeba novinářskou, apod. A pokud půjdeš na net s takovou verzí, mohl by jsi mít problém.

Tahle verifikace, která nemohla proběhnout, slouží právě k tomuto. Zjistit, zda se jedná o retail verze, která je běžně dostání v obchodě. Proto se také do DB dostane až v okamžiku, kdy ji někdo koupí a ripne a pošle do oné DB. U takových exponovaných her je to spíš otázka hodin, maximálně dnů.

IMO bych radši jeětě počkal, těch pár dnů tě nezabije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já teď na Live určitě nepůjdu, ale jedná se mi o to když jí teď budu hrát offline tak abych se nedostal na Black list.

A kdybych zkusil stáhnout nějakou jinou verzi tak by to bylo v pohodě?

A poslední dotaz, nemá vyjít náhodou až zítra?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1) Jediný způsob, jak dostat flag off-line je přes AP2.5 ochranu. A to se tuším, této hry netýká.

2) Stáhneš si jinou verzi, pokusíš se jí zkontrolovat a... hra pořád nebude v seznamu. Prostě počkej, až se tam objeví, tak buď se hra zkontroluje přímo, nebo se opraví na dobrou verzi, to Abgx zvládá.

3) Whatever, já se díval na net, bylo tam 9.11.2010. Víc neřeším, podobné blbosti mě nijak nezajímají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu