Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

Super se tady chce clovek dozvedet jaka ta hra je..kdyz uz ji mate na X360...a misto toho tu placate ty same HO*** jako u kazdy hry co vyjde na X360 driv...pujde mi?jakej mam mit dash?a musis mit televizi....reste si to nekde jinde...v kazdym topicu o hre na X360 to je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Super se tady chce clovek dozvedet jaka ta hra je..kdyz uz ji mate na X360...a misto toho tu placate ty same HO*** jako u kazdy hry co vyjde na X360 driv...pujde mi?jakej mam mit dash?a musis mit televizi....reste si to nekde jinde...v kazdym topicu o hre na X360 to je....

Troufl sis na to na co ja ne :) Souhlasim, tohle je sekce o hre, ne o tom jak ji rozjet na flashlych boxech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D a jak má většina zde píšících lidí vědět, jaká hra je, když 99% lidem nejede???, to je to oč tu běží :) :D

Jde spis o to ze vetsina novych her bude mit tento problem, kde se bude sahodlouze resit patchovani, updatovani dashe, typy mechasniky atd., atd., tak at se na to zalozi tema a nedela to v teto sekci bordel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se bude řešit u každé hry, chtít po uživatelích tohoto fóra, aby si něco přečetli je příliš odvážné.

Nicméně, platící uživatelé by si měli uvědomit, že jsme na warez fóru a tak se zde budou řešit i problémy technického rázu. AC byla navíc hra, kde se naplno projevila AP ochrana a tak samozřejmě mnoho uživatelů neví, co dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super se tady chce clovek dozvedet jaka ta hra je..kdyz uz ji mate na X360...a misto toho tu placate ty same HO*** jako u kazdy hry co vyjde na X360 driv...pujde mi?jakej mam mit dash?a musis mit televizi....reste si to nekde jinde...v kazdym topicu o hre na X360 to je....

Jaká ta hra je se dá mnohem pohodlněji vyčíst z review, review videí, kde je většinou kvalitní koemntář, různých podcastů, trailerů atd atd, je toho spousta. Zatím co problémy technického rázu a toho "undergroundového", které se takle veřejně asi nikde nevyskytnou, se prostě řeší tady, ve warez společnosti. To mi nepřijde nějakým způsobem tolik nepřijatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši potřebuju poradit od těch co to zkoušeli - Mám pořád starej dashboard ale jde mě o to že hry patchuju na Wave 3 a abych vyzkoušel zda mě pujde assassin musím mít novej Dash ale pokud to předělám na ten novej Dashboard udajně pak nefungujou ty staré hry co sou Patchle na wave 3 má s tím už někdo zkušenost. Myslím tím hry tipu Fifa 11,Nhl 11, Pes 11, Mafie 2, Zda mě to pujde dík za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši potřebuju poradit od těch co to zkoušeli - Mám pořád starej dashboard ale jde mě o to že hry patchuju na Wave 3 a abych vyzkoušel zda mě pujde assassin musím mít novej Dash ale pokud to předělám na ten novej Dashboard udajně pak nefungujou ty staré hry co sou Patchle na wave 3 má s tím už někdo zkušenost. Myslím tím hry tipu Fifa 11,Nhl 11, Pes 11, Mafie 2, Zda mě to pujde dík za info

Preco by nemali ist starsie hry na novom DB? Ak hry nemaju ochranu AP2.5, tak nie je ziadny problem.

Aky mas flash a mechaniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem zkusil zaparit chvilku multiplayer a hned jsem tomu prisel na chut, sice jsem do toho jeste uplne nepronikl (rozumnej ze mi to jeste tak nejde) ale bavil jsem se. Ted si jdu ale zahrat singl. Ten po uvodnich minut vypada velice lakave a rozhodne to nevypada na zklamani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak multiplayer me moc taky ze zacatku nesel ale postupem casu se to da ale stejnak me osobne bavi vice singl.

Ja si tu hru koupil hlavne kvuli singlu, dlouhou dobu jsem si rikal ze se na to vyprdnu ze to bude hlavne o multaku, ale kdyz jsem zjistil ze tam je plnohodnotna kampan tak jsem do toho sel, mulltak je jen takova tresnicka navic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rozumis u xka spousti lidi nevi jak se co ma a u assasina to byl velkej boom ,nova ochrana.Lidi chteli znat zda to nekdo rozjel ci ne..Tak bohuzel pak se to resi takhle.Asi by to chtelo rozdelit na xbox hry a flash hry o nove ochrane a podobne ,protoze jak to tak vypada u ap 2.5 to asi jen neskonci.Ale samozrejme souhlasim je to tema o hre.Tak povidejte jaka hra je,apod.Ja musim pockat do 10 prosince.Kdo hraje,tise vam zavidim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rozumis u xka spousti lidi nevi jak se co ma a u assasina to byl velkej boom ,nova ochrana.Lidi chteli znat zda to nekdo rozjel ci ne..Tak bohuzel pak se to resi takhle.Asi by to chtelo rozdelit na xbox hry a flash hry o nove ochrane a podobne ,protoze jak to tak vypada u ap 2.5 to asi jen neskonci.Ale samozrejme souhlasim je to tema o hre.Tak povidejte jaka hra je,apod.Ja musim pockat do 10 prosince.Kdo hraje,tise vam zavidim :)

Jasny chapu to, ale da se na to zalozit tema, dokon e tu nekde je (AC wave 9 nebo tak). V sekci hry vetsinou cekam nejaky nazory a taky, jasne ze chapu otazky na rozjeti ale pres dvacet stran to je trosku moc.

Kazdopadne za me uvod parada, zniceni vile je super.

Ted budu hrat za Desmonda v pritomnosti. Tesim se

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jaksi taksi říkal kámoš že pokud dám new dashboard tak mě hry co jsou patchle nepujdou na tom dashbordu ty to máš vyzkoušené že to tvrdíš že to pujde já nehodlám udělat dashbord a aby mě pak nešla žádná hra. 99% her mám patchlé na wave 3 Flash nevím kde zjistit a mechaniku udajně samsung

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam ještě FW 1.5, všechno patch na wave 2 a jede všechno na novym dashy. Krom těch novinek, to je jasný.

Protože jaksi taksi říkal kámoš že pokud dám new dashboard tak mě hry co jsou patchle nepujdou na tom dashbordu ty to máš vyzkoušené že to tvrdíš že to pujde já nehodlám udělat dashbord a aby mě pak nešla žádná hra. 99% her mám patchlé na wave 3 Flash nevím kde zjistit a mechaniku udajně samsung
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo má dash 9199 a Lite-On mechaniku tak může spustit hry které májí tu novou ochranu pomocí tohoto návodu
http://xbox360iso.com/showthread.php?t=313783

Zkoušel jsem to taky a AC:B mi funguje v poho... NFS:HP teprve stahuji :)

Máš ale asi FW LT ? Jak jsem se tam dočetl , tak asi pro ty , co mají starší flash než 1.6 ( ti mohou použít active iso ) , ale musí hry patchovat , tak to nejde použít ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo má dash 9199 a Lite-On mechaniku tak může spustit hry které májí tu novou ochranu pomocí tohoto návodu
http://xbox360iso.com/showthread.php?t=313783

Zkoušel jsem to taky a AC:B mi funguje v poho... NFS:HP teprve stahuji :)

kdyby jsi to napsal o 10 minut drive tak bych byl v pohode ted uz jsem pouze nasrany:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu