Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

Patchování přes ppf-0-matic3 není potřeba - to bylo jen první dny dokud nebylo ABGX 1.0.4 . Teď se to opatchuje v ABGX projetím na autofix level 3 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kurfa hlavně už by se tu mohlo začít psát o AC:B a ne o tom patchování atd atd ;P

jj přesně :) sem zvědavý na PC verzi, jednak lepší grafika, taky čeština a hlavně.. jsem zvědavý jestli to taky bude delší jak u 2jky... tam byly asi 3 hodiny hraní navíc... pomáhali jste Katarině Sforza ubránit její město, nebo jste se zbavovali šíleného opata a jeho přívrženců a další guesty a lokace, které v Xbox verzi úplně chyběly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nevíte někdo jak pustit to jablko? nemůžu používat jiné zbraně nic.. potom co jsem ho získal a utekl z vatikánu jsem ho měl ve výbavě a používal normálně i jiné zbraně, ale pak jsem si ho vzal a teď ho mám prostě furt i když dokončím misi a začnu jinou, mám ho prostě furt v ruce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevie mi niekto poradiť ...
tu vo videu je v 9:14 že sa vrátil spať do mesta, ale ja keď skončím mám titulky a tie neviem prerušiť a keď dám quit tak zas odznova poslednú misiu ...

hele nestavalo se ti to s tim jablkem taky? zes ho chytil a uz si ho nemohl pustit? mam pocit ze uz sa nim budu tu hru muset dohrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyžtak čtu různé články o tom jak bude možná vypadat 3tí díl, chce se mi blít, jestli to fakt začnou natahovat, tak celou tu serii úplně dok*rví.. chápu, že AC je značka a výborně se prodává, ale prostě 3jka už jen s desmondem a možná nějaký ten výlet za eziem odhalit zbývající tajemství a smitec, konec!! proboha jen né žádný egypt, 2 světovou a podobně, to už to můžou rovnou udělat jak final fantasy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me by se libil 3. díl za velké franouzské revoluce i ten casovy skok by vice mene odpovidal a pobihat po parizi za doby revoluce, to by byla nadhera, zatim o ni ale nepadla ani zminka. 2. svetova snad ne, cetl jsem komik AC: The Fall, ktery se odehrava v rusku na prelomu 19. a 20. stoleti a nebylo to ono...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele nevíte někdo jak pustit to jablko? nemůžu používat jiné zbraně nic.. potom co jsem ho získal a utekl z vatikánu jsem ho měl ve výbavě a používal normálně i jiné zbraně, ale pak jsem si ho vzal a teď ho mám prostě furt i když dokončím misi a začnu jinou, mám ho prostě furt v ruce

Po tom co uteces z vatikanu, tak jedes nejaky cas jen s jablkem nez dokoncis 8. sekvenci, v devate uz mas zase zbrane...

Ten konec byl WTF?

Kazdopadne by to vysvetlovalo ty spekulace o zenske hrdince v 3. díle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po tom co uteces z vatikanu, tak jedes nejaky cas jen s jablkem nez dokoncis 8. sekvenci, v devate uz mas zase zbrane...

Ten konec byl WTF?

Kazdopadne by to vysvetlovalo ty spekulace o zenske hrdince v 3. díle

lenže viacero ľudí na youtube pri komentoch písali že prečo ju pichol do brucha a nie do krku ako tích s hry ... pritom nikto nepovedal že je mŕtva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lenže viacero ľudí na youtube pri komentoch písali že prečo ju pichol do brucha a nie do krku ako tích s hry ... pritom nikto nepovedal že je mŕtva

To taky vubec netvrdim, naopak jsem si jisty ze mrtva neni a vsimnulisis pri titulkach vykriku ze ji musi dostat do animu.... o tom luvim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si mislím že určitě není mrtvá... Jinak mam dotaz, teď du po tom nejlepším brnění a zbývámi poslední ten papír nebo co... Vím kde je ten vchod ale nemužu přijít na to jak se tam dostat, tady screen (omlouvam se za kvalitu) . Muže mi někdo popsat ja se tam mám dostat? Děkuji

http://img143.imageshack.us/i/p1212101022.png/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si mislím že určitě není mrtvá... Jinak mam dotaz, teď du po tom nejlepším brnění a zbývámi poslední ten papír nebo co... Vím kde je ten vchod ale nemužu přijít na to jak se tam dostat, tady screen (omlouvam se za kvalitu) . Muže mi někdo popsat ja se tam mám dostat? Děkuji

http://img143.imageshack.us/i/p1212101022.png/

S timhle jsem mel taky problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to by mě teda vážně zajímalo :-)

Tak jsem si dal tu práci (:)) a nasel video na youtube. Z me strany doslo k nedorozumneni v tom smyslu, ze jsem mel pravdu ja a Lucy chteji opravdu strcit do Animu, Desmond ale rekne to tve "Ne", coz vsak nikterak nevyvraci mnou vyse napsana slova :) Jinak video

, podsatná část v čase 1:00
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hey borci pěkně mě tu štvete... chtěl jsem zde vlízt pokecat o hře a je tu akorát 32 stran tlachání o tom jak tu hru patchovat a kecy a blbosti když to nehrajete přes originál tak si založte téma jak rozjet pálenou hru ac brotherhood a netlačte to sem kde by se lidi chtěli podělit o nějaký zážitky z hraní a hledat nějakou pomoc při řešení té hry.. fakt uplně zkaženej topic je v tom nepořádek. Ani mě to nebaví číst kdo dokáže psát o hře a kdo tady píše o věcech co sem nepatřej.. těch pár lidí co se tu bavilo o hraní neznáte prosím nějaké supr forum s návody radami o této hře kde zkrátka lidi co assassins creed milují :) je to fakt supr hra ale pro ty co anglicky lámou jen tak light (můj případ) :) tak je možná těžký hře porozumět a já se chci přesvědčit že děj chápu dobře proto se ptám někde kde se dá o té hře normáně psat a ne jaký mám dashboard

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toro já jsem neřekl že se mi tu nelíbí ale zkrátka uznej že do tohoto topicu patřilo něco jinýho než řešit jak tu hru rozjet nebo myslíš že je to tak správně ? a na tohle forum jsem si touto odpovědí ani trochu nechtěl stěžovat vždy se mi dostalo skvělé rady odpovědi a pomoci od každého. Ale pochop hráče kterej tu hru má rád chtěl jsem si zde přečíst např návod nějaký a 32 stránek tu čtu jaký mám mít dashboard proč to nejde a jde co patchnout nepatchnout atd.. Říkám nic proti tomu nemám jen jsem si postěžoval že do tohoto topicu by mělo patřit uplně něco jineho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Are you serious ?!

Shit ! He´s gone into shock. Put him back in the machine. It´s the only way to fix this. But the Animus did this to him.

Chceš mi snad říct, že když mluví v mužském rodě, chtějí do animu strčit Lucy ? :D

Ok pardon, asi se na me podepsalo....no radsi neres me co zo to mohlo :) Verejne se ti omlouvam asi musim prestat hulit :)

Toro já jsem neřekl že se mi tu nelíbí ale zkrátka uznej že do tohoto topicu patřilo něco jinýho než řešit jak tu hru rozjet nebo myslíš že je to tak správně ? a na tohle forum jsem si touto odpovědí ani trochu nechtěl stěžovat vždy se mi dostalo skvělé rady odpovědi a pomoci od každého. Ale pochop hráče kterej tu hru má rád chtěl jsem si zde přečíst např návod nějaký a 32 stránek tu čtu jaký mám mít dashboard proč to nejde a jde co patchnout nepatchnout atd.. Říkám nic proti tomu nemám jen jsem si postěžoval že do tohoto topicu by mělo patřit uplně něco jineho

Souhlasim s tebou v tom, ze se mi taky nelibi kdyz se tu vubec neresi hra samotna, ale jeji patchovani atd. Ale na druhou stranu je TVOJE CHOVANI NEOMLUVITELNE A SPROSTE. Navic je treba pocitat s tim ze se tohle stane, protoze spoustu hracu zde hraje palenky a jednou za cas se s novou ochranou sveze i nejaka hra, ktera tuto ochranu ma a nikdo nevi co s tim. Jsou tady na to ale topicy tak je zbytecne se tu o tom bavit. Nadruhou stranu tady lidi ocividne nemaj potrebu se o te hre bavit. Jestli neco potrebujes vedet, napis mi PM. Nevisli si rady koukni sem.

Btw, slyseli jste spekulace o tom, ze treti dil by se mohl odehravat za dob VFR? Jsem rad ze to konecne nekoho napadlo, ja jsem byl pro tuhle dobu hned po odehrani dvojky a trosku me mrzelo ze tvurce napadala svetova valka, ci japonsko, tohle je podle me nejvhodnejsi. Jen si to predstavte, Pariz18 stoleti, to je jak stvorene pro AC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Částečně máš pravdu , ale jsou tady i lidi , kteří chtějí poradit , jak tu hru vůbec rozjet na flashnuté konzoli . Tak zase pochop ty je . Můžou se tady vyjadřovat obě strany a ne abys na ty druhé sprostě nadával a odsuzoval je . Takové vulgarismy , jaké jsi použil ve svém příspěvku sem na forum nepatří - je to i ve stanovách . To zase dokáže naštvat mně .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu