Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

Btw, slyseli jste spekulace o tom, ze treti dil by se mohl odehravat za dob VFR? Jsem rad ze to konecne nekoho napadlo, ja jsem byl pro tuhle dobu hned po odehrani dvojky a trosku me mrzelo ze tvurce napadala svetova valka, ci japonsko, tohle je podle me nejvhodnejsi. Jen si to predstavte, Pariz18 stoleti, to je jak stvorene pro AC.

Tak to by se mi také líbilo . V tomto díle se mi ale nelíbilo že od jisté doby na konci už se nemůžeš vrátit do volné hry na mapě a musíš jen plnit úkoly do konce , který končí titulkama a nedostaneš se zpět.Měl jsem nedodělané nějaké vedleší úkoly na mapě a tak mi to vadilo .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jinak když se o tom bavíte jak to bude dál pokračovat já bych nejradši dál pokračoval za Ezia je to fakt super postava :) i když nevím jak brotherhood končí třeba by pak pokračování za ezia bylo uplně nesmyslné.. jediné co vím že nechci aby se to odehrávalo v přítomnosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak když se o tom bavíte jak to bude dál pokračovat já bych nejradši dál pokračoval za Ezia je to fakt super postava :) i když nevím jak brotherhood končí třeba by pak pokračování za ezia bylo uplně nesmyslné.. jediné co vím že nechci aby se to odehrávalo v přítomnosti

Pristi rok se dockame dalsiho dilu. Bud pujde o dalsi doplneni eziova pribehu nebo o plnohodnotny treti dil. Pokud to bude trei dil, urcite se zmeni prostredi a tedy i postava a je dost mozne ze desmond dostane opet mnohem vic prostoru. Kazdopadne ja jsem pro zmenu, ac mam ezia velice rad. A jsem hodne naklonen VFR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Paříží by to bylo celkem slušný, ale Ezia už bych nechal být. Sice ho mám strašně rád jako postavu ale už by to nebylo ono...

Edit: Jak se vám líbí to nejlepší brnění?:D mě teda dost, je takový luxusní a pro staršího Ezia ideální:D A mám eště dotaz jakou používáte zbraň? Jám mám Heavy ten nejlepší meč, ale docela mi vadí že je dost velký a těžký tudíž ty souboje sou takový pomalí, ale ty rány sou fakt zábavný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Tak jsem to dojel. Mám ted cca 10 hodin. Dal jsem všechny mise povinné , většinu Borgia towers , všechny Leonardo machines , je tam ještě něco zajímavého ,co bych měl zahrát ? :) Jak se používá parachute ?

Pridrzenim x, ale dost casto to blbne, alespon me se casto stavalo ze mi nesel spustit ikdyz jsem ho mel, musel jsem si jit dokoupit ke krejcimu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

coze jen 10 hodin?To ja mam 10 hodin za sebou a modlim se at jeste neni konec.Cekam stale kdy dostanu ten vyssi skok pro ezia,jak se odrazi a zachyti pomoci Tlacitka B jak to bylo ve dvojce,na to cekam protoze stale lozit dokola veze me uz nebavi.,nebo kde sezenu ty rukavice od leonarda?TO nejdriv musim udelat vsechny jeho mise ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když doděláš všechny jeho mise ,ta kdostaneš parachute. Leonardo se vždycky někde objeví ( označí se ti nějaká lavička ) ,tam dáš interact a máš možnost si to u Leonarda koupit ( ten skok , 2 ty ostny na rukavici a ještě něco , a to jsem nepochopil ). a těch hodin mám 11 jsem zjistil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak musím říct, že tato hra mě neskutečně baví. Mám nahráno cca 38 hodin. Vše co se dalo na mapě koupit a posbírat je pryč, mise od zlodějů jsou na 100%, kurtyzány a ti druzí cca 70% a hra je dohraná na 60% :D . Ale dnes jsem zjistil, že je potřeba ještě dohrát všechny vedlejší mise, úplně jsem opomenul sector 16 atd. Je to opravdu našláplá hra. Bohužel už teď vím, že ale 1000G nebudu nikdy mít, na live nechodím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dokoncil vsechny leonardo machines mise a nikde nemuzu leonarda na lavicce najit a to jsem sedel uz na hodne lavickach,sakra kde je.Nepostnul byste mi nekdo lokalitu kde ho najdu,rad bych si koupil ty zelezny rukavice na splhani nejspis.Diky.

Velky L na mape :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu